ahojte... mam na vas taku - asi zvlastnu otazku... ked ma clovek v sebe rakovinu...ukaze to aj CRP vyssou hodnotou?
myslim, ze nie vzdy je to podmienka zvýšené CRP má vela vela a neskutočne vela dôvodov a treba patrat kde čo a ako vzniká zapal ako moc vyšia hodnota?
31. jan 2014
nie
31. jan 2014
Crp je zapalovy ukazovatel.rakovinu neukaze aspon podla ma.
31. jan 2014
ja som mala tiez taky silny zapal a atb na 2 tyzdne to urobili.
31. jan 2014
zhodou okolnosti som dnes bola u dr...robila mi crp - jeho hodnota ma dost prekvapila, lebo som sa necitila dobre. 6
asi za tou mojou dychavicnostou a obcasnym tlakom na hrudniku bude chrbtica ... och
@anetkaadamko
@concarne
@30mamina3
@stasim
31. jan 2014
CRP signalizuje zápal, na základe tohto vyšetrenia určite nemožno diagnostikovat rakovinu