Ako sa to presne volá???
14. aug 2023
Krásne
14. aug 2023
ak sa môžem spýtať, tak zvládol by takéto prespanie aj niekto kto neznáša pavúky a chrobáky ?
14. aug 2023
Aj my sme tam spali minuly rok 1 noc, taktiez sme tam nenasli ziadny hmyz, vo vnutri bolo cisto
14. aug 2023
@janka1234321 vau, to je nádhera, aspon viem, že sa nemusím báť, kebyže niečo také vymyslíme 🙂
14. aug 2023
angie_l
autor@opica_skorica na 1 noc je to 150€ ale za zážitok to stojí a stačí tá jedna noc
14. aug 2023
@opica_skorica cez leto byva vybukovane,sle treba im zavolat,urcite sa da.
A Strečno je kusok i plte😁
14. aug 2023
angie_l
autor@opica_skorica je to cena pre 4 osoby max ?
14. aug 2023
angie_l
autorBez otáznika 🙂
14. aug 2023
14. aug 2023
Chodia tam vokol domceka ludia?
15. aug 2023
@maminkadeticiek ano.
15. aug 2023


Zabudla si napisat lokalitu.