icon

Ahojte máte skúsenosť .... ak je škôlka cez prázdniny zatvorená rozhodnutím zriaďovatela dá sa využiť nejaký príspevok? Ako oňho žiadať? Ďakujem za rady.

avatar

OCR, musi skolka potvrdit

Dnes o 19:59