icon

Maminky prvakov, ake pero sa Vam osvedcilo, ze sa vasim deturencom dobre pise? Syn ma stabilo ale po case zistuje ze je dost hrube, klasicke pierkove nic moc, vsade same machule..

avatar

centropen shark

14. jan 2019
avatar

nasa ma obycajne bomickove pero. Ucitelka vravela, ze im staci, a pise tenko, dcerka s nim vie pekne pisat

14. jan 2019
avatar

@janka2501 nas bude skrabat s hocijakym 🙂 len toto sa mu akosi zle drzi..skoda no..

14. jan 2019
avatar

@janka2501 myslim stabilo co mame

14. jan 2019
avatar

U nás učiteľka doporučila Tornádo a pekne s ním deti píšu.

14. jan 2019
avatar

stabilo nevedia ani moji drzat, moji maju pilot obaja uz 2 roky ine nechcu .

14. jan 2019
avatar

Môj ma pilot. Ale čo som bola prekvapená, že niektoré deti píšu klasickou prepisovackou

14. jan 2019
avatar

@aayka u nas strasne presadzuju klasicke pierkove ale s nim je katastrofa..vsade atrament machule..

14. jan 2019
avatar

@anickaaa6aaa má dobrý sklon písma aj úchop pera? Možno preto machule.

14. jan 2019
avatar

@atika11 to staci ze len ho otvori a uz to frka z toho vsade..ked sa zabudne a dlhsie podrzi pero na mieste zas machula..

14. jan 2019
avatar

Pilot alebo Tornado

14. jan 2019
avatar

@anickaaa6aaa no ja neviem,ale nemal by pri manipulácii s perom pokiaľ s ním fakt netrasie fŕkať atrament.Nech teda skúsi jemnejšie otvárať.No atramentové sú také,že písmo musí byť plynulé.Zvykne si,len cvik.

14. jan 2019
avatar

Jednoznacne shark
Ziadne machule

14. jan 2019
avatar

nam sa osvedcilo my pen plniace pero. Ziadne machule. Bombicky sa kupuju nahradne. http://www.baklazan.sk/kategoria/skolske-potreb...

14. jan 2019
avatar

@anickaaa6aaa tak pokiaľ potrebujú klasické, tak pozri to co ti pridala
@andrejkobb častejšie som naň čítala veľké chvály 😊

14. jan 2019
avatar

@atika11 aj dcéra písala so Stabilo, tornádo sa rýchlo míňalo, lebo nahrubo píše

14. jan 2019
avatar

@atika11 to je chalan darmo poviem opatrne..aj tak po svojom. Preto hladam nieco ine ;)

14. jan 2019
avatar

My máme tornado

14. jan 2019