Maminky prvakov, ake pero sa Vam osvedcilo, ze sa vasim deturencom dobre pise? Syn ma stabilo ale po case zistuje ze je dost hrube, klasicke pierkove nic moc, vsade same machule..
nasa ma obycajne bomickove pero. Ucitelka vravela, ze im staci, a pise tenko, dcerka s nim vie pekne pisat
@janka2501 nas bude skrabat s hocijakym 🙂 len toto sa mu akosi zle drzi..skoda no..
@janka2501 myslim stabilo co mame
U nás učiteľka doporučila Tornádo a pekne s ním deti píšu.
stabilo nevedia ani moji drzat, moji maju pilot obaja uz 2 roky ine nechcu .
Môj ma pilot. Ale čo som bola prekvapená, že niektoré deti píšu klasickou prepisovackou
@aayka u nas strasne presadzuju klasicke pierkove ale s nim je katastrofa..vsade atrament machule..
@anickaaa6aaa má dobrý sklon písma aj úchop pera? Možno preto machule.
@atika11 to staci ze len ho otvori a uz to frka z toho vsade..ked sa zabudne a dlhsie podrzi pero na mieste zas machula..
Pilot alebo Tornado
@anickaaa6aaa no ja neviem,ale nemal by pri manipulácii s perom pokiaľ s ním fakt netrasie fŕkať atrament.Nech teda skúsi jemnejšie otvárať.No atramentové sú také,že písmo musí byť plynulé.Zvykne si,len cvik.
Jednoznacne shark
Ziadne machule
nam sa osvedcilo my pen plniace pero. Ziadne machule. Bombicky sa kupuju nahradne. http://www.baklazan.sk/kategoria/skolske-potreb...
@anickaaa6aaa tak pokiaľ potrebujú klasické, tak pozri to co ti pridala
@andrejkobb častejšie som naň čítala veľké chvály 😊
@atika11 aj dcéra písala so Stabilo, tornádo sa rýchlo míňalo, lebo nahrubo píše
@atika11 to je chalan darmo poviem opatrne..aj tak po svojom. Preto hladam nieco ine ;)
My máme tornado
centropen shark