chodíte niekto na lamináciu obočia? ako dlho vám približne vydrží?
@bellaa3007 ja tiež tak 😅
19. júl 2023
4-5 tyzdnov si viem stale pekne vycesat chlpky
19. júl 2023
Ja už mám 4 týždeň a stále ok, a to sa odlicujem aj umývam vodou každý deň
19. júl 2023
Bola som a teda bola som sklamaná. Robila som ako odporučila, neodlicovala som sa nešla som ničím ani vodou do obočia. A o 3dni som mala obočie ako predtým..
Zrejme zla laminacia 😔