icon

chodíte niekto na lamináciu obočia? ako dlho vám približne vydrží?

avatar

Bola som a teda bola som sklamaná. Robila som ako odporučila, neodlicovala som sa nešla som ničím ani vodou do obočia. A o 3dni som mala obočie ako predtým..
Zrejme zla laminacia 😔

19. júl 2023
avatar

@bellaa3007 ja tiež tak 😅

19. júl 2023
avatar

4-5 tyzdnov si viem stale pekne vycesat chlpky

19. júl 2023
avatar

Ja už mám 4 týždeň a stále ok, a to sa odlicujem aj umývam vodou každý deň

19. júl 2023