prosím ťa, čo je to za kýblik? Podľa foto sa zdá, že je taký mäkký, spratný, zišiel by sa nám na dovolenky. Stačí mi výrobca, ja si to už nejak dogooglim...
Ďakujem
4. aug 2022
anjelicek26
autor@janocka myslim ze tento musim pozriet
4. aug 2022
@anjelicek26 ďakujem, idem hľadať 🙂
4. aug 2022
@anjelicek26 ďakujem ešte raz, objednané z amazonu... v stredu by mali doručiť, čo je fajn, lebo na štvrtok ho potrebujem. Už som ho u teba v minulosti na fotkách videla a zabudla som sa vtedy spýtať
4. aug 2022


Bude vecera😂