icon

Anjelik môj dufam,že Ti je lepšie v nebičku,keď si ma tak skoro opustil,ani si sa nestihol narodiť☹

avatar

Do nebicka jednu...

sticker
5. dec 2015
avatar

...verim,ze budu s nami cely zivot ❤❤❤❤

6. dec 2015
avatar

@eliwedd určite ano

6. dec 2015