Ahojte,
Prosím poraďte ako sa stravovať keď nemám rada zeleninu, ryby, ani nič co je v tých " fit " receptoch. A pokúšam sa schudnúť.
Ďakujem
Morčacie kuracie hovädzie
tak ich nejedz ci kde je problem? 🙂 chces schudnut?
Bez ryb prezijes, aj bez vlociek atd, no so zeleninou by som sa radsej skamaratila, nech nemas deficit vyzivy, mozes byt aj obezna a podvyzivena. Strukoviny, nemastne maso, zeleninu kludne tepelne upravenu ak ti nerezu salaty, cestoviny celozrnne...
A z coho zijes doteraz? To jedz nadalej.
@linduska86 anó ch ela bh som schudnúť, a keď aj pozerám kadejaké recepty tak samé veci co nemám rada.
Tak mam rada napríklad zemiaky, kuracinu ale iba prsia, ryžu, kadejaké omáčky, mrkvu, vajcia,salámy,...
Prosim ta, schudnut mozes. Zacni jest polovicne porcie ako doteraz a pojde to same. So zeleninou to budes mat lahsie, lebo ta zasyti, ale ked ju nelubis, nevadi. Jedz to, co doteraz, len mensie porcie.
No tak jedz čo máš rada 🤷♀️ Máš na výber ešte kopu ďalších surovín.