Dobrý deň. Potrebujem poradiť ohľadom sušičky.
Mam whirpool AWZ 8676. Včera mi počas sušenia začali svietiť 3 svetielka. ( filter, nádoba na vodu a vymennik tepla )
Všetko som vyčistila ale susicka nejde.
Nemáte niekto podobne skúsenosti. Ďakujem
Moja asi po 4r síce nesvietilo nič. Len sa zrazu vypla a už sa nedala vôbec zapnúť.
Bol zaneseny vnútorný filter či čo.
Jednoducho sme ju dali do opravy celú ju rozobrali, vyčistili a opäť spoľahlivo ide.
Možno to bude niečo podobné.
26. feb 2023
Ako dlho už máš tu sušicku?