Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
anka2103
4. júl 2017
134 

Deti po sebe 😊2012-2015

Ako my prišli dve deti 😊.

Vždy som nejako plánovala deti,no s odstupom. Keď prvý syn prišiel zdĺhavejšou cestou a nečakane skôr,tak ten druhý zas ani neviem ako, no prirodzene.

Po tom,ako prvý syn mal 2,5roka,chcela som už vypadnúť z domu-proste som potrebovala už medzi ľudí do kolektívu. Nahlásila som ho skôr do školky a premýšľala nad tým, že idem hľadať. 

Do toho prišlo vyťahovanie zubu,že vraj múdrosti 😁, k tomu opuch,antibiotiká a následne silný zápal prínosových dutín pre ktoré ma poslali na ct-čko a kade tade-no nič príjemné a trvá to v podstate dodnes.

K tomu som nejako nedostala menštruáciu,tak aj na gyndu,kde mi povedali,že budem opäť MAMOU.

Bol to veľký šok,záplava hnevu,obáv...jednoducho v mojich predstavách,že aspoň na rok "vypadnem"z domu,po predčasne narodenom synovi s váhou 1560g,čo som povedala,že ak sa budeme snažiť o druhé, tak aby bolo všetko v poriadku, mi prišlo toto???

Nevedela som či skôr plakať,tešiť sa, no katastrofa.

Prvý bol ešte pre mňa malý a vedela som,že sa mu nebudem môcť už tak venovať a ako na neho budem mať potom čas?

ALE NIE TOTO SOM CHCELA 😉.

Mať 3 ročný rozdiel je podľa mňa ideál.

Niekto povie hneď po sebe,iné neskôr...no u mňa by som nechcela naozaj hneď s malým rozdielom a teraz už viem,že ani iný než mám. 

 Bolo to to najlepšie,čo mi mohlo prísť do cesty. 💗

Ako som mala po všetkých základných vyšetreniach, či je všetko ok,keďže tomu predchádzali tie blbé zuby,tak som synovi dala dokopy detskú izbu a dala spať do postele a v podstate ďaleko od spálne.

On si v pohode spal celú noc a ja vôbec-bolo mi ťažko,že je už od nás a navyše tak ďaleko 😕.

On bol už od mala nejako veľmi chápavý a vedel,že príde bábätko,tak postieľka už nebude pre neho. 

Celè tehotenstvo mi hladkal bruško-od začiatku to bola Nina-aj keď je Marko 😂,no kým som ja ešte nemala ani páru, že som v tom,on mi to povedal skôr, než by to vôbec niekto predpokladal.

Je veľa detí, medzi ktorými prebehne hnev, žiarlivosť..,no ja také nepoznám. Moji drobci sa tak od začiatku ľúbia, že aj keď hlavne na začiatku nebol veľmi na staršieho čas-nejako mu to nevadilo-prisposobil sa a vedel, že o malinké bábo je treba viac starostlivosti.

Veľa krát ho ľutujem, lebo teraz už mladší chce všetko na čo siahne starší a tým mi je ho ľúto, že sa veľa krát nezahrá s tým čo chce,lebo to v ten moment musí mať mladší. 😕

Len toľko k tomu, že z mojej skúsenosti je to ten najlepší vekový rozdiel. 

Nebojte sa toho žienky. 😊😉

  Ja so súrodencami sme po roku,ja mám drobcov po roku ....

  4. júl 2017

  ja mam deti s 11 mes. rozdielom 😀

  4. júl 2017

  @bojovnicka
  @tigrica182 kazdy ma iny nazor,ja len som pisala,ze pre mna to je idealny rozdiel 😉

  4. júl 2017

  @anka2103 ako v pohode, neboj - neblo to planovane - ale teraz som stastna, lebo nebyt hadok o hracky, neviem ze ich mam - lebo su to skvely partaci 😀

  4. júl 2017

  @tigrica182 poznam to 😂

  4. júl 2017

  @anka2103 veď ja to nie v zlom.ja by som ani nemenila....so súrodencami sme vyrastali ako rovesníci a moji drobci si veľmi rozumejú,ja to beriem veľmi pozitívne😉

  4. júl 2017

  @anka2103 medzi nasimi detmi je rozdiel 2r9m a je to ovela lepsie ako mat ich po sebe...inak akoby bol ten clanok o mne...skoro vo vsetkom 🙂 tiez sme planovali az o rok neskor...chcela som aj ja vypadnut z domu 🙂 atd atd som rada ze som to nemala sama taketo 😉

  4. júl 2017
  4. júl 2017

  @anka2103 krásny článok. Ja si tiež myslím že 3 roky je ideálny rozdiel tak dúfam že aj nám sa tak podarí 🙏🏻🙏🏻🙏🏻

  23. sep 2017

  @lubi051 dakujem 😊 a drzim prsteky 💙

  23. sep 2017