Ja som stromček postavila/ozdobila predvčerom 😄
27. nov 2025
My budeme v sobotuuu teším sa strašne 🎄😍
27. nov 2025
My v nedeľu a už sa neviem dočkať....
27. nov 2025
anna134
autorSom rada že sme viaceré také....
27. nov 2025
2.1.ho budete dávať dolu čo už vás nebude baviť
27. nov 2025
My sme na tom rovnako, ja som dala svetielka a deti si zdobili 🙂
27. nov 2025
my cez víkend, veď už začne advent🙂
27. nov 2025

Havko