icon

Ja už som včera musela...🫣

avatar

Havko

sticker
27. nov 2025
avatar

Ja som stromček postavila/ozdobila predvčerom 😄

27. nov 2025
avatar

My budeme v sobotuuu teším sa strašne 🎄😍

27. nov 2025
avatar

My v nedeľu a už sa neviem dočkať....

27. nov 2025
avatar
anna134
autor

Som rada že sme viaceré také....

27. nov 2025
avatar

2.1.ho budete dávať dolu čo už vás nebude baviť

27. nov 2025
avatar

My sme na tom rovnako, ja som dala svetielka a deti si zdobili 🙂

27. nov 2025
avatar

my cez víkend, veď už začne advent🙂

27. nov 2025
avatar
@64jarka64

2.1.ho budete dávať dolu čo už vás nebude baviť

@64jarka64 Nebudeme dávať dolu a bude nás to baviť.

27. nov 2025
avatar
@64jarka64

2.1.ho budete dávať dolu čo už vás nebude baviť

@64jarka64 Haha, vtipné, ja odzdobujem až na Hromnice a staviam 1.12 a neomrzí ma.

27. nov 2025