Tie ktoré ste objednávali detský bicykel, poraďte nejakú stránku
A akú veľkosť najlepšie kúpiť , prvý bicykel 12 alebo 14 ?
Moja je drobec 🙂🙂
Mal by to byť darček k 3.
Len sa obávam či ho využije keď narodeniny má v septembri
ja som na 3r kupila ,, 14 ,, ale je to taka obmedzena velkost velmi sa nepredava
28. jún 2020
Nasa mala dostala k 2.narodeninam 12tku. Teraz bude mat 3, a uz ma 16tku
28. jún 2020
tu tiez maju len dva v ponuke
https://cs.sportsdirect.com/cosmic-princess-14-...
https://cs.sportsdirect.com/muddyfox-diva-14-in...
28. jún 2020
My sme kupovali starsiemu v kamennej predajni. Cena rovnaka ako na nete, ale mame servis zdarma.
28. jún 2020
Najlepšie je vyskusat, kazdy bicykel ma iny ram, inu vahu atd.