icon

Baby ahojte neviete poradit ako to je teraz keby som isla pracovat na dohodu ?? Dakujem 😉

avatar

mozes kludne pracovat na dohodu ale od 1.5. nie viac ako 40hodin inac budes vyradena z uradu prace

25. apr 2017
avatar

@mentolka12 40 kalendárnych dní

25. apr 2017
avatar

amoze byt iba jedna dohoda😉od 1maja

25. apr 2017
avatar

Na jeden kal.rok (pre vsetkych zamestnavatelov za 1kal.rok)

25. apr 2017
avatar

@lilylolo pardon za chybnu informaciu...40dni

25. apr 2017
avatar

@mentolka12 ja len dúfam že vyšší pochopia, že tudy cesta nevede.. Už viac znevyhodnit dohody nemohli.. Ale o 3 mesiace sa rapídne zníži nezamestnanosť.. Umelo

25. apr 2017
avatar

@lilylolo o ine im ani nejde 😡😡😡😡

25. apr 2017
avatar

@lilylolo je uplne jasne, ze ide o umele znizovanie nezamestnanosti sle co je horsie bude viac ciernej prace :((

25. apr 2017
avatar

@mentolka12 viac likvidacnych pokut od IP, juj, tak ma tym nasrali inak...

25. apr 2017
avatar

@mentolka12 áno úplne znevyhodnia najzranitelnejsich ludi ktori chcu pracovat

25. apr 2017