Baby ahojte neviete poradit ako to je teraz keby som isla pracovat na dohodu ?? Dakujem 😉
@mentolka12 40 kalendárnych dní
25. apr 2017
amoze byt iba jedna dohoda😉od 1maja
25. apr 2017
Na jeden kal.rok (pre vsetkych zamestnavatelov za 1kal.rok)
25. apr 2017
@lilylolo pardon za chybnu informaciu...40dni
25. apr 2017
@mentolka12 ja len dúfam že vyšší pochopia, že tudy cesta nevede.. Už viac znevyhodnit dohody nemohli.. Ale o 3 mesiace sa rapídne zníži nezamestnanosť.. Umelo
25. apr 2017
@lilylolo je uplne jasne, ze ide o umele znizovanie nezamestnanosti sle co je horsie bude viac ciernej prace :((
25. apr 2017
@mentolka12 viac likvidacnych pokut od IP, juj, tak ma tym nasrali inak...
25. apr 2017
@mentolka12 áno úplne znevyhodnia najzranitelnejsich ludi ktori chcu pracovat
25. apr 2017
mozes kludne pracovat na dohodu ale od 1.5. nie viac ako 40hodin inac budes vyradena z uradu prace