A je jedno, či prší ^_^ (Tetovanie Zvieratká http://www.kidsworld.sk/eshop/tetovanie-zvierat...)
annalies
autoráno ^.^ Sú to síce detské tetovačky, ale niekedy si rada nalepím aj ja, sú proste milé a ozvláštnia obyčajný outfit ako bielu blúzu a tmavé nohavice.
13. máj 2016
tieto maju aj moji, a dost dlho vydrzia na ruke
11. jún 2016

to je tvoje??