icon

Príchod po večierke sa považuje za rušenie nočného kľudu a preto sa brána otvára až v nasledujúci deň po 06,00 hodine ráno. Dobrú noc!

avatar

Vdaka takemuto heslu mi zomrel kamoš (to ma len tak napadlo ked som to precitala)

28. apr 2016
avatar

veď to je strašné! ☹ moja sestra s kamarátkami raz prespali pri akomsi pivničnom radiátore v akejsi bytovke, pretože ich už nepustili na internát. je hrozné ostať zrazu na ulici.

29. apr 2016
avatar

@annalies presne tiež ho nepustili po večierke na intrak ( meškal mu bus) a prechadzal sa po kolajisku mal sluchatka v ušiach a nepočul prichadzajuci vlak 😢

29. apr 2016