Koľko preplatí štát na dochádzanie za prácou?
Podla km
@natalka13 a to je jedno či chodím autom alebo vlakom? Ďakujem
@annammaarria cez google máš odpoveď za pár sekúnd...
Kolegyňa poberá tento príspevok. Myslím že tam bola podmienka 3 mes evidencia na oup....každý mesiac má tlačivo ekonómka jej ho potvrdí odnesie ho na oúp, výška príspevku sa odvíja od kilometrov. Poberá ho posledný 6 mesiac.....Po roku môže požiadať opäť....(má cca 30km dostáva cca 70e/mes)
Kolegyňa poberá tento príspevok. Myslím že tam bola podmienka 3 mes evidencia na oup....každý mesiac má tlačivo ekonómka jej ho potvrdí odnesie ho na oúp, výška príspevku sa odvíja od kilometrov. Poberá ho posledný 6 mesiac.....Po roku môže požiadať opäť....(má cca 30km dostáva cca 70e/mes)
@mamamoni ďakujem pekne, ja som nastúpila do prace tento mesiac a bola som evidovaná 8 mesiacov. A mam to do prace aj spat cca 120 km.
@mamamoni ďakujem pekne, ja som nastúpila do prace tento mesiac a bola som evidovaná 8 mesiacov. A mam to do prace aj spat cca 120 km.
@annammaarria žiadosť si treba stihnut podat do 1mesiaca od nastupu do prace.
štát 😒