icon
1 / 1
avatar

Je to najlepsia vec aku som kedy kupila. Mame ten najhrubší s memory penou. Nie je lacna zalezitost ale sa to fakt oplatí

7. dec 2016
avatar
7. dec 2016
avatar

@trish22 nedalo by sa ti to prosím odfotiť a poslať mi tl do správy? Vopred dakujem.

12. dec 2016
avatar

@annyamisko jasne, hned to bude

12. dec 2016