• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
Príspevky pre registrovaných používateľov sa ti nezobrazujú.
a uvidíš všetky príspevky!
trish22
23. jún 2017 Čítané 1485x

    Nastal čas, aby som vám napísala a všetko pekne zhrnula do jednej súhrnnej správy aká je vlastne parná pračka LG.

    V prvom rade sa chcem veľmi pekne poďakovať firme LG, že poskytla túto pračku do súťaže o testovanie. Keď mi prišla správa, že som vyhrala pračku na testovanie, som neverila vlastným očiam. Tú správu som si prečítala hádam aj 10x a stále tomu neverila. Neskutočne som sa z nej tešila, budeme mať novú pračku a ešte aj parnú. Wooow! Trošku sa to ale skomplikovalo dodaním, tá totiž trvala týždeň. Ale nakoniec dorazila a radosť bola obrovská. Dokonca aj susedia, rodičia a známy sa chodili pozerať ako tá moja nová pračka vyzerá. :slight_smile: Radosť neskutočná!

    Ešte v ten deň večer sme pre ňu pripravili miesto, starú pračku sme dali vedľa a manžel zapojil našu NOVÚ PARNÚ PRAČKU LG :slight_smile: Je to konkrétne tento typ: http://www.lg.com/sk/pracky/lg-F94J7VY1W

    Boli sme z nej všetci paff, z tej krásy, z toho dizajnu, naozaj je to krásna pračka. Je klasickej veľkosti takže sa v pohode zmestila cez dvere, nemali sme žiadne problémy.

A takto sa začal maratón prania na 2 týždne. Spravila som si rozvrh podľa programov. Spočítala som programy, super  to vyšlo na každý deň jeden. Stiahla som si aplikáciu  Smart ThinQ, s ktorou som mala menšie problémy, keďže v miestnosti kde je pračka nemáme dobré pripojenie wifi. Volala som aj na zákaznícku linku, ale nevedeli mi pomôcť :( No nevadí, veď pračka funguje aj bez mobilu, tak som ju hneď  spojazdnila, pri zapnutí vydáva naozaj krásny jemný tón:slight_smile:

Testovala som nasledovne:

1.deň ŠKVRNY

2.deň BAVLNA

3.deň PRE ALERGIKOV (parný program)

4.deň POKRÝVKY

5.deň ŠPORTOVÉ OBLEČENIE

6.deň ZMIEŠANÉ PRÁDLO

7.deň DETSKÁ PÉČE (parný program)

8.deň TICHÉ PRANIE

9.deň JEMNÁ PÉČE

10.deň JEMNÉ PRÁDLO

11.deň RYCHLE PRANIE

12.deň SYNTETIKA

13.deň špeci test- oblečko po lakýrnikovi

Výsledky z testovaní z každého dňa nájdete pod hashtagom #test_lg ktoré som Vám priebežne písala každý deň.

    Trvalo mi asi 2 dni kým som prišla na to, že pračka má len 2 parné programy, ostatné sú úplne normálne bez pary. Trošku mi to bolo ľúto, že nie je ich viac. A neskôr som zistila, že pri starších modeloch sa dalo pridať paru do každého prania. Ale v podstate to nejako nevadí, parné programy budem využívať aj tak, síce sú trošku dlhé, ale naozaj účinné a krásne oprali.

Výsledkom každého jedného testovacieho dňa bola krásne, čisté, voňavé  opraté prádlo, a čo ma vždy veľmi prekvapilo, že keď som vybrala bielizeň bola veeeeeľmi jemnučká a mäkučká. Žiadne pokrčené a do nemoty vyžmýkané prádlo, ale mäkučké, vzdušné, až neuveriteľné.

    Pračka funguje na pohon 6 MOTION. Je to technológia, kedy bubon sa pohybuje rôznymi smermi a tým zaručuje efektívnejšie pranie.

Displey je dotykový, kde si môžete sami zvoliť rôzne doplnky k programom alebo zmeniť teplotu a odstreďovanie.

APLIKÁCIA SMART THINQ

    Aplikáciu sa dá stiahnuť bez poplatku aj pre andoid aj pre iOs. Inštalácia je veľmi jednoduchá. Podmienkou je však dobré pripojenie k wifi.

Táto aplikácia vám umožní :

spustiť pranie na diaľku, kontrolovať čas prania, upozorní vás keď pračka doprala, upozorní na chyby, monitoruje energiu,  taktiež si môžete stiahnuť programy na pranie.

Je to naozaj super, že si môžete nastaviť pračku a spustiť ju na diaľku nech ste hocikde.

DOBA PRANIA

6 programov má nastavených dobu prania (pokrývky, športové oblečenie, jemná péče, jemné prádlo, škvrny, rychly 14)  menia sa iba ked si zmeníte teplotu vody alebo odstreďovanie. Ostatné programy majú dobu prania nastavenú podľa váhy, tak že po zapnutí sa bielizeň odváži a naskočí doba prania. Veru stalo sa mi, že tam naskočila taká dĺžka prania, že som program musela zmeniť.

NÁVOD   

    S návodom nie som vôbec spokojná. Je veľmi jednoduchý ale v podstate som tam nikdy nenašla to, čo som hľadala. Ani to pripojenie na wifi :( Takže ten by sa mohol zmeniť, doplniť o praktické informácie.

POZITÍVA - VÝHODY:

1, krásny dizajn

2, tichosť

3, parné pranie

4, veľký bubon

5, krásne tóny

6, 6 motion

7, veľa programov

8, dotykový displej

9, po dopraní sa sám vypne

10, prádlo mäkké

11, zámok - ked vypnem program hned sa otvorí zámok a nemusí 2-3 minutky sedieť pri pračke kým sa otvoria

NEGATÍVA - NEVÝHODY:

1, má iba 2 parné programy a para sa nedá pridať do ostatných programov

2, dávkovač na prací prostiedok nie je limitovaný, môžem tam liať koľko chcem ani neviem koľko som tam už naliala, tečie to rovno do hadičky. Na starom som mala takú malú priehradku a videla som množstvo pracieho gelu

3, tmavé sklo na dvierkach. Niekedy by som rada videla čo sa vo vnutri deje

4,váženie až po spustení programu. Dobre by bolo vedieť koľko ten program bude trvať. Stalo sa mi aj to že mi vypočítal veľmi dlhú dobu prania, tak som program musela zmeniť. 

CELKOVÉ HODNOTENIE

    S pračkou som nadmieru spokojná.Budem ju používať s radosťou aj naďalej. Určite ju odporúčam!!!

Ďakujem koníkovi aj spoločnosti LG za túto možnosť a za krásnu pračku. Nech nám slúži ešte dlhoooooo! 

#test_lg

Čítaj celý článok
trish22
8. jún 2017
7.deň s parnou pračkou LG. Sľúbila som vám, že budem prať kuchynské utierky. Materiál je 100% bavlna. A aby som odskúšala na nich parný program, tak som zapla DETSKÁ PÉČE.
Ako som vám spomínala, vždy keď periem utierky, tak aspoň na 1 noc ich namáčam do horúcej vody s pracím gelom. Na druhý deň ich periem na 90-tich stupňoch.
Tento program Destká starostlivosť je pomerne dlhý, perie sa v pare na 65-tich stupňoch.
Výsledok: utierky sú opraté na 1-tku, nemusela som ich ani namáčať, sú mäkké a voňavé. Dokonca som mala medzi nimi aj plachtu na ktorej robím ťahanú štrudľu. Za mňa výsledok z dnešného dňa: 1
#test_lg
Zobraz celú správu
(1 fotka)
trish22
7. jún 2017
6.deň patril programu Zmiešané prádlo, syntetika. Dĺžka programu celkom fajn. Pračka perie dokonale. V porovnaní s mojou starou pračkou je to fakt super mašina.
Dnešný deň hodnotím tiež na 1.
P.S.:Na margo včerajšej diskusie; ano testovať sa dá všeličo a testovať sa dá aj pračka. Neviem čo je na tom nepochopiteľné, že vyskúšam každý program a rôzne druhy prádla. Druhá vec: nečakajte odo mňa, že napíšem, že neperie dobre keď to pravda nie je, len preto aby ste boli spokojné! Každý deň hodnotím práčku, je to moje subjektívne hodnotenie vychadzajúce z mojich skúseností. Vždy napíšem to, čo som zistila. Nikomu nebráni si pračku kúpiť a otestovať ho! :wink:
Majte pekný večer. Ja sa už teším na ďalší deň s novou pračkou LG :slight_smile:
#test_lg
Zobraz celú správu
(2 fotky)
trish22
6. jún 2017
Zajtra sa možete tešiť na testovanie programu miešané prádlo,syntetika a pozajtra idem prať veeeeľmi dobre známe kuchynské utierky, ktoré zvyčajne periem tak, že deň predtým ich namáčam do vody. Tentokrát to budem robiť inak :wink: Som zvedavá na výsledok. tak sledujte!!! :thumbsup: #test_lg
Zobraz celú správu
trish22
Správa bola zmenená 6. jún 2017
5.deň s PARNOU PRAČKOU LG :slight_smile: Dnes som testovala program ŠPORTOVÉ OBLEČENIE :thumbsup:
Keď som prvýkrát uvidela tento program na pračke normálne až srdce mi naskočilo :laughing: Kto ma pozná vie, že športujem. Športuje u nás celá rodina, síce nie profesionálne, ale každý svojim tempom. Ja chodím do fitka na rôzne skupinové cvičenia, behám, chodíme sa bicyklovať všetci, a tak sa toho športového oblečenia veru nazbiera.
Tento program je pomerne krátky oproti ostatným, ale zato účinný. Oblečenie po vypratí bolo fantastické, čisté, voňavé :thumbsup: Takže za mňa aj dnes 1-tka :wink:
P.S. Mala som aj malú pomocníčku, sledovala ako sa to robí :grin:
#test_lg
Zobraz celú správu
(1 fotka)
trish22
5. jún 2017
4.deň prací program POKRÝVKY. Program je určený na pranie vecí veľkých rozmerov. Tak som tam hodila 2 veľké posteľné prestieradlá. Pridávam foto programu. Je celkom dlhý tento program, a pôvodne sa perie v studenej vode, no to sa mi nejako nezdalo, tak som pridala teplotu vody.
Výsledok: ako inak, tip top. Takže 1-tka :thumbsup: #test_lg
Zobraz celú správu
(1 fotka)
trish22
Správa bola zmenená 4. jún 2017
3.deň testovania novej parnej pračky LG. Dnes som skúšala parný program PRE ALERGIKOV. Program bol pomerne dlhý ale posteľné prádlo krásne vypraté, mäkké a voňavé.
Dnešný prací deň hodnotím na 1.
Pračka zatiaľ funguje perfektne, až na to pripojenie wifi, ktoré sa nám stále nepodarilo. Pravdepodobne tam mám malý signál a preto to neide. Uvidíme či mi dajú z technickej podpory LG zajtra nejakú odpoveď :laughing:
#test_lg
Zobraz celú správu
(2 fotky)
trish22
3. jún 2017
2.deň som skušala program bavlna. Prala som 100%-nú bavlnu, obliečky, ktoré boli zažlnuté. Tento problém pozná určite každá žena. Vec ktorá je obložená dlhšie v skrini vie parádne zožltnúť.
Výsledok: prádlo zostalo krásne biele, mäkké a voňavé. Maximálna spokojnosť :thumbsup: Druhý deň hodnotím tiež známkou 1.
P.S. Zajtra idem skušať prvýkrát parný program. Sú len 2. Pôvodne som si myslela, že sú všetky programy s parou. :confused: Tak nezabudnite zajtra sledovať môj príspevok!!!
#test_lg
Zobraz celú správu
(1 fotka)
trish22
3. jún 2017
Ahojte,
Hlásim sa s výsledkami z prvého dňa. Včera som prala na programe SKVRNY. Viď príspevok nižšie :wink:
Výsledok: prádlo vypraté krásne, trvalé škvrny samozrejme nešli von, ale to som ani nečakala :wink: Prádlo krásne voňavé mäkkučké.
Program bol síce dlhý, pravdepodobne ho budem použivať pomenej, ale cieľ splnený :thumbsup:
Pračka prala neuveriteľne ticho. :thumbsup: Takže za mňa má prvé pranie známku 1.
Dnes sa mozete tešiť na ďalší príspevok večer :wink: Pekný deň #test_lg
Zobraz celú správu
trish22
2. jún 2017
1.deň s parnou pračkou LG
Pračku keď som zapla vydáva krásny tón. Displey veľmi zreteľný. :thumbsup:
No dnes som sa stretla s prvým problémom: spárovanie pračky s telefónom. Hrala som sa s tým asi hodinu doobeda, prešla ma trpezlivosť. Potom hodinu poobede a nakoniec som zavolala na technickú podporu kde som zistila, že nie som až taká neschopná :joy: Chlapík síce veeeeľmi ochotný ale žiaľ mi nevedel pomocť. Možno v pondelok :confused: V manuály žiadne info o pripojení cez wifi nie je a cez aplikáciu to neide. Chlap na technickej podpore tiež uviedol info, že s iPhonom to ide ťažšie :smirk:
No ale rozhodla som sa dať praž aj bez pripojenia na wifi :grin: Veď to s tým nesúvisí. Pračku som naplnila tým naozaj najšpinavším prádlom a to pracovne oblečenie môjho muža autoklampiara. Oblečenie má škvrny a zapácha od karbobrúsky a od zváračky. Dala som program ŠKVRNY
O výsledku vás budem informovať cca o 3,5 hodiny keďzě tento program je napzaj dlhý. #test_lg
Zobraz celú správu
(1 fotka)
trish22
1. jún 2017
Naša nová parná pračka LG je už na svojom mieste! Zajtra ju čaká prvá várka :laughing: #test_lg
P.S. Aj krabica má svoje využitie :smiley:
Zobraz celú správu
(1 fotka)
trish22
1. jún 2017
Je tuuuuuu!!! :clap_tone1::clap_tone1::clap_tone1::clap_tone1:Konečne je tu! :clap_tone1::clap_tone1::clap_tone1:Celá moja! Náš nový pomocník! Naša nová PARNÁ PRAČKA LG!! Radosť je neskutočná. :grin: Oplatilo sa počkať :grin:
Budem ju testovať 2 týždne a dávať vám čo najpodrobnejšie informácie. Máte sa na čo tešiť! :clap_tone1::clap_tone1::clap_tone1:#test_lg
Zobraz celú správu
(1 fotka)
trish22
7. dec 2015
Zobraz celú správu
(1 fotka)
trish22
5. dec 2015
Prajeme vam aby ste si rano nasli vo svojich cizmickach vela zdravia, lasky a Bozieho pozehnania.
Zobraz celú správu
(1 fotka)
trish22
3. dec 2015
Ďakujem za krasne srdiečko aj s objatim :heart::kissing_heart:
Zobraz celú správu
trish22
2. dec 2015
Neskutočne sa teším na vianoce :blush: kazdy rok pred stromčekom som si priala niečo. Aj tento rok vyslovim v duchu prianie a nebude to prianie iba pre seba, ale pre jednu výnimočnú osôbku v mojom živote. Doteraz sa mi vždy spnilo čo som si priala......... :wink:
Zobraz celú správu
trish22
23. nov 2015
Extrémne suchá pokožka - prosím raďte aký krém? Excipial nie, ten nepomáha. :( Ovsený kúpeľ som si už naordinovala. Ale potrebujem krém- silný..... La Roche Posay, Bioderma, Eucerin....? vôbec neviem. Čo vám pomohlo? Už som zúfalá :(
Zobraz celú správu
trish22
17. nov 2015
Vsetkym predcasniatkam prajeme len to najlepsieee! Hlavne veeeeela zdravicka :kissing_heart:
Zobraz celú správu
trish22
6. nov 2015
Toto sa nam robí s koženkovou sedačkou. Myslíte si ze sa to dá reklamovat alebo nam povedia, ze ved to je kozenka, mali sme s tym ratat?? Dakujem za odpovede :kissing_heart:
Zobraz celú správu
(3 fotky)
trish22
1. nov 2015
Uz od puberty mám v pláne prečítať túto knihu. Nastal naš čas!
Zobraz celú správu
(1 fotka)
trish22
28. okt 2015
Môj velkáč :heart:️ milujeeeeeem :heart::heart::heart:
Zobraz celú správu
(1 fotka)
trish22
24. okt 2015
Dnes 11 mesiacov
Zobraz celú správu
(1 fotka)
trish22
21. okt 2015
Naša malá bábika CHODÍ :heart:️ uz 3 týždne to skúšala, vtedy sa spustila prvykrat, no kazdy den spravila len pá krôckov. Včera už prešla celú izbu a dnes ešte viac. Som na ňu taka hrdá, sikulka nasa :heart:
Zobraz celú správu
trish22
19. okt 2015
Sterilizacia plysovych hraciek mrazom. Ako na to, kolko stupnov a na ako dlho? Baby raďte! Ďakujeeeem
Zobraz celú správu
trish22
8. okt 2015
Liliana´s 1st birthday - nápady, inšpirácie a realita 29 fotiek
trish22
1. okt 2015
Druhý zúbok je na svete! Juchuuuuuuu :slight_smile:
Zobraz celú správu
trish22
28. sep 2015
#pre_deti_s_rakovinou krasna myslienka! Kiezby kazde dietatko zazracne vyzdravelo!!!!
Zobraz celú správu
(1 fotka)
trish22
24. sep 2015
Dnes krasnych 10 mesiacov :heart:
Zobraz celú správu
(1 fotka)
trish22
23. sep 2015
Kazdy rok na prvy jesenny den oslavujeme nase vyrocie sobasa. Dnes uz je to 9 rokov v dobrom aj v zlom :heart:
Zobraz celú správu
(1 fotka)
trish22
22. sep 2015
Mať svalovku po 18 mesiacoch je pocit neopísateľný :slight_smile: včerajší prvý workout po pôrode bol neskutočný :slight_smile: cítim sa skvelo :grinning: jupppíííííí
Zobraz celú správu
Strana
z 2
Predošlá Strana
z 2
Ďalšia