Dievčatá, ahojte.
Akú máte prosím skúsenosť s laserovou epiláciou brady a hornej pery? Prosím len reálne skúsenosti a pravdu. Uvažujem nad tým nakoľko má táto oblasť máličko zaťažuje.
Ďakujem krásne.
Absolvovala som laserovú epiláciu. Bola som na klinike Dermabelle. S výsledkom som veľmi spokojná. Ja mám celkovo tmavé vlasy, tmavé chĺpky, tak to bolo dosť vidno. Tiež mi to veľmi prekážalo, proste tam pohľad padol každému. Teraz sa aj cítim lepšie.
19. sep 2024
Kámoška bola na laserovú epiláciu - nepomohlo, kúpila si lumeu - nepomohla ani tá. Má tmavé vlasy, aj chĺpky, veľmi jej to vidno.
19. sep 2024
Mam lumeu, nechodim do salonu, ale za mna neskutocne pomohlo