icon

Maminky anglicanky ked mi brat donesie 4x60 vlhcenych obruskov v prirucnej batozine prejde to cez Ryanair ?

avatar

rodicia mi vozia kadeco z usa a ziaden problem zatial

20. mar 2016
avatar

myslim ze kludne-nieje to tekutina

20. mar 2016
avatar

@jatva len brat to bude mat v prirucej batozine

20. mar 2016
avatar

@jatva my ked sme prvykrat isli tak sme tam mali ,parky ,klobasu,salamu a v kufri maso alkohol a kadeco ine

20. mar 2016
avatar

@antamauru moze v prirucnej

20. mar 2016
avatar

@antamauru sice nam vyhodili bryndzu ,ale obrusky by podla mna nemali

20. mar 2016
avatar

@dnpo mojmu bratovi bryndza presla 🙂

20. mar 2016
avatar

@antamauru odkedy chodim wizz air nevyhodili -klop.klop

20. mar 2016
avatar

ale paradoxne sa mi stalo, ze nemcuri mali problem s mojim pastelkami a tampomni - kazal otvorit kufor, tampony jeden po druhom vyberal a vo vyske obzeral a bol strasne zvedavy co to je... ked sa "pokochal", tak to s rehotom vratil spat a ze "entschuldigung...haha". Drzan...

20. mar 2016
avatar

Ja mam stale (od kedy mam maleho) vlhcene v prirucnej a nikdy ziaden problem nebol 😉

20. mar 2016
avatar

@laskova vyborne to sa tesim lebo by ma nepotesilo keby mu tam cele stvorbalenie vyrazili 🙂

20. mar 2016
avatar

@antamauru tekutina ani pasta/krem to nie je.. Bryndzu aj pasteky beru ako krem preto mozu robit problem pri vacsich baleniach.. Nech sa brasko neda a keby nieco nech povie ze to MA pre baby a uz 😉

20. mar 2016