Dnes je pekne slniecko, skoda ze coskoro sa zacne riadne ochladzovat. Este aj Donald Trump bude asi prezidentom)
Myslíte, že bude ešte horšie ako je teraz, keď ho zvolia :-P
4. okt 2016
Chvála Bohu. Nech len je. Pretože ak sa ňou stane Killary, tretia svetová bude zaručená.
4. okt 2016
@cianna nie. Je jediný, kto môže vsetjo dať ešte ako tak do poriadku
4. okt 2016
Dnes je pekne? U nas od rana prsi...Ale idem kuknut spravy, lebo ten Trump, to je zle...