Ukazalo sa, ze milovnik zien a lepsie povedane milacik mnohych zien pan Kollar je mafian. Ako inaksie sa da nazvat to, ze chodil s mafianmi po baroch, oddychoval s nimi, cestoval. hruza... Ten clanok o tom, ze sa to potvrdilo v statnych dokumentoch ma uplne dostal...
To nie je novinka..ruka ruku umyva..
7. okt 2016
Keby nemal kamošov mafiánov tak by nemohol mať toľko peňazí. Inak by mu ich mafiáni ukradli 😀
7. okt 2016
jasne. Ved co si myslite, odkial ma Tolko penazi? ze si ich zarobil? ha-ha.
7. okt 2016
Ze taketo zistenia este niekoho prekvapia...
7. okt 2016
A keby len kollar..je to tam jedna banda 😁
7. okt 2016
Si robíš prdel ze to zisťujes teraz???? 😂😂😂vsak tolko deti a žien živiť nie je sranda 😉
7. okt 2016
Ale veď to je stará známa vec