Jánošíkove diery , dá sa zvládnuť v kibi po rebríkoch s 2,5r dieťaťom?
Dolné a malé diery sme dali s nosičom 2 ročná a po svojich 5 ročná,boli tam 2 rebríky dosť prudké a vysoké na horné sme sa neodvážili
Dolne hej...ale horne isto nie... obcas dospely ma co robit..
No horne hodniky boli dost uzke pri skalach, ci by si sa tam bez ujmy prepchala... rebriky dost vysoke a aj dost strme, a samoska mokre,aj ked je pravda ze ja som tam bola 4r. Dozadu,neviem ako su teraz... takze horne by som sla bez kinderka, dolne v pohode aj odslape.
No bud nechat kinder s niekym dole alebo ak teda ste len rodicia a kinder tak chodte len dolne. Ja by som si tam s nosicom veru netrufla a to ich mam celkom pobehane, mame tam tetu s. Penzionom (teda penzion uz tma ma kazdy 😂) babka a dedo su odtial takze dost casu som, tam travila horne maju stale moj respekt.
Otázka je či to zvládne rodič lebo on musí dieťa nosiť a pomáhať mu. Ale Dolné zvládnete určite

Podla mna super vylet s detmi skuste kvaciansku prosiecku dolinu je tam mlyn oblazy tura sa da vybrat kratsia dlhsia...😍