icon

držte nám palčeky ideme na operáciu...

avatar

to uz preco ma nejake problemi?

7. jan 2011
avatar

drzim palceky, ja som bola s malou na OP v decembri a bola velmi statocna, deti vedia prekvapit, nech vsetko dobre dopadne

7. jan 2011
avatar

Drzime , nech vsetko dopadne dobre 🙂

7. jan 2011
avatar

@vanka1985 naozaj? juj drobcek maly😉

7. jan 2011
avatar

Drzime palce a prajeme obom vela sil🙂

7. jan 2011