anvien
autor@janette321 dakujem
16. okt 2016
Je pekna, urcite jej ju daj, ja som mojej dala anjelika, nebol cas uz nieco robit, bude mat nieco pekne na cestu od Teba, uprimnu sustrast.
16. okt 2016
anvien
autor@antoniatonka turo ruzicku som jej urobila
16. okt 2016
@anvien och a ja pozerala v skupine, ze kde je.. krasna, urcite by sa jej pacila ❤
16. okt 2016
anvien
autor@antoniatonka dakujem ti ... dufam ze ano
16. okt 2016


krásna .... úprimnú sústrasť ...