icon

Baby paci sa vam takato ruzicka z mydlivej hmoty? Vcera som ju robila na babkyn pohreb. Chcem jej ju dat do truhli na pamiatku :(...

avatar

krásna .... úprimnú sústrasť ...

16. okt 2016
avatar
anvien
autor

@janette321 dakujem

16. okt 2016
avatar

Je pekna, urcite jej ju daj, ja som mojej dala anjelika, nebol cas uz nieco robit, bude mat nieco pekne na cestu od Teba, uprimnu sustrast.

16. okt 2016
avatar
anvien
autor

@sissi07 dakujem ...

16. okt 2016
avatar

@anvien krasne urcite by som jej ju dala. Uprimnu sustrast.

16. okt 2016
avatar
anvien
autor

@bazulda dakujem

16. okt 2016
avatar
anvien
autor

@antoniatonka turo ruzicku som jej urobila

16. okt 2016
avatar

@anvien och a ja pozerala v skupine, ze kde je.. krasna, urcite by sa jej pacila ❤

16. okt 2016
avatar
anvien
autor

@antoniatonka dakujem ti ... dufam ze ano

16. okt 2016