icon

Prosim poradte dobru susicku ovocia, hlavne nie velmi hlucnu. Dakujem

avatar

Ja mam sencor a som spokojna

12. okt 2018
avatar

Aj ja mam sencor.. Spokojnosť..

12. okt 2018
avatar
apleton
autor

dakujem pekne

12. okt 2018
avatar
apleton
autor

@mata2
@ninkaivan a ktoru konkretne mate?

12. okt 2018
avatar

Ja mam tuto, xxl.. Ma 12 sit..
Mala super recenzie, ale realita je taka, ze vsetkych 12 sit som naplnila len raz, hned prve pouzitie, ale aj napriek tomu ze som sita menila, susila som slivky 40 hodin 😵
Teraz davam 6 sit, v polovici ich otocim, a za noc mam jablka, banany ususene.. Aj teraz susim..

12. okt 2018
avatar

Inak 6 sit =2kg jablk=2ks 7dcl poharov susenych jablk

6 sit = 5ks 3dcl poharov bananov

12. okt 2018
avatar
apleton
autor

@mata2 vdaka akurat sa rozhodujem kolko sitkovu a paci sa mi sencor 5 sitov a mi to pride akurat vhodne

12. okt 2018
avatar

To urcite staci 🙂

12. okt 2018