icon
avatar
arah
Správa bola zmenená    Dnes o 12:49    

Ahojte idem robiť želatínový koláč s mandarinkami z konzervy chcem použiť na vrch šťavu s mandariniem koľko vody mám dať a zlatého klasu na veľký plech ďakujem za radu

avatar

Ja som dávala tak ako píšu mlieko na návode

Dnes o 12:51
avatar
@stellarstar

Ja som dávala tak ako píšu mlieko na návode

@stellarstar mlieko???

Dnes o 12:54
avatar

Ja mám recept 750ml tekutiny a 2zlaté klasy

Dnes o 12:54
avatar
@podbel2512

@stellarstar mlieko???

@podbel2512 nie tej šťavy ale na návode toho pudingu je koľko ml mlieka sa dava na puding tak toľko ml tej šťavy namiesto mlieka

Dnes o 12:54
avatar

Ja som teraz dorobila sumienkovy. 800ml vody, 2 zlate klasy, 200g cukru a 1 suminka. Ty daj iba stavu z kompotu a vodu a zlaty klas.

Dnes o 12:55
avatar
Dnes o 12:59
avatar

Ja robievam z dzusu z 1l 2 zlate klasy cukor😉

Dnes o 13:02
avatar

Na liter vody, alebo šťavy dávam 3 zlaté klasy.

Dnes o 15:00
avatar

Ja som ho dnes robila, stava+voda 1 l a 2x zlaty klas. Na velky plech je to akurat.

Dnes o 15:08
avatar

dolej vody do 1 litra. spolu so šťavou budeš mať 1 liter.
3/4 z toho množstva daj variť, pridaj 4 lyžice kryšt. cukru.
V 1/4 zamiešaj 2 zlaté klasy + 2 lyžice hl. múky. dobre to zamiešaj ponorným mixérom.
Potom to vylej do horúceho sirupu čo sa varí s cukrom.
priveď do varu, a potom troška vychadnuté vylej na koláč.

Dnes o 15:44