Maminky máme akciu na mesiac júl. Tesime sa na vas.J+M
artpainting
autorSte velmi milá.moc si vazim vase slova.dakujem.
21. jún 2011
Aj mi máme také nálepky na stenu , sú krásne a pekne zútulnia bytík
16. aug 2011
artpainting
autorJa to malujem 🙂 to niesu nalepky 🙂
19. aug 2011
Veľmi pekné obrázky a veľmi šikovná maninka,aj Ja som dala deťom pomaľovať izby,aby boli také útulnejšie a veselšie.