icon

Maminky máme akciu na mesiac júl. Tesime sa na vas.J+M

avatar

Veľmi pekné obrázky a veľmi šikovná maninka,aj Ja som dala deťom pomaľovať izby,aby boli také útulnejšie a veselšie.

21. jún 2011
avatar

Ste velmi milá.moc si vazim vase slova.dakujem.

21. jún 2011
avatar

Aj mi máme také nálepky na stenu , sú krásne a pekne zútulnia bytík

16. aug 2011
avatar

Ja to malujem 🙂 to niesu nalepky 🙂

19. aug 2011