Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
astarte123
9. dec 2016
58 

IT tipy na darčeky

#eset

Odpočítavanie dní do Vianoc už začalo a vy stále neviete čo dať svojim blízkym pod stromček? Prinášam Vám 5+1 tipov na praktické IT darčeky, ktoré potešia nielen počítačových maniakov.

1. Powerbanka

Pokiaľ vášmu priateľovi prirástol smartfón k rukám a neustále sa na ňom hrá, či surfuje na internete isto ocení možnosť dobiť ho aj bez dostupnej elektrickej zástrčky.

2. Obal

Okrem tradičných obalov a puzdier na smartfóny si môžete dať vyrobiť  personalizovanú variantu. Darujte napríklad starým rodičom obal s fotografiou vnúčat, ktorú tak môžu nosiť stále so sebou a hrdo sa s ňou pýšiť.

3. Bluetooth reproduktor

Pre všetkých, ktorí radi počúvajú hudbu poriadne nahlas je na trhu dostupné množstvo rôznych druhov bluetooth reproduktorov. Využiť ich môžete nielen pri notebooku, ale aj tablete či smartfóne.

4. Slúchadlá

A naopak, ak máte blízkeho, ktorý rád počúva hudbu neustále, slúchadlá sú preňho ideálny darček.

Stačí sa len rozhodnúť, či by sa hodili nenápadné slúchadlá v tvare štupľov do ucha, alebo klasické. Ak máte v rodine športovca, ktorého pri jeho výkonoch motivuje hudba, môžete investovať do bluetooth slúchadiel vhodných na športové aktivity.

5. USB kľúč

USB kľúčov nikdy nie je dosť. Aspoň u nás v rodine je to tak. Pri výbere kľúča sa nemusíte rozhodovať len podľa veľkosti jeho úložného priestoru, ale aj podľa jeho vzhľadu. Vyberte si obľúbenú rozprávkovú alebo hernú postavičku, elegantný alebo dizajnový kúsok či zaujímavé prevedenie napríklad v podobe šperku alebo kľúčenky.

+1. Antivírusová ochrana

Až štyri zariadenia môžete ochrániť vďaka jedinému balíčku od ESET, ESET Family Security Pack. Nakombinovať produkty v balíku si môžete podľa potreby, na tablet, smartfón či počítač a nezáleží ani na tom, aký operačný systém používate. Potešíte tak celú rodinu a navyše darujete tak vzácne dary - bezpečnosť a ochranu.