Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
astarte123
27. dec 2016
24 

Smartfón ako dar

Pre mnohých najkrajšie sviatky v roku sú už za nami. Vianoce skončili a všetky darčeky majú svojich majiteľov. Ak ste aj vy medzi svojimi darmi našli vytúžený smartfón, tu je pár tipov od ESET na aplikácie, ktoré vám pomôžu zdokonaliť svoj dar. 

1. ZEDGE

Obľúbená aplikácia, ktorá je dostupná vo verzii pre Android aj pre iOS. Nájdete v nej množstvo pozadí, zvukov, tém a dokonca aj ikoniek, ktoré vám pomôžu prispôsobiť si smartfón podľa svojich predstáv. Túto aplikáciu určite ocenia aj vaše ratolesti 😉.

2. Úprava fotografií

Moderné smartfóny nám pomáhajú aj pri zachytávaní zaujímavých momentov našich životov. Keď chceme, aby naše fotografie boli niečím špecifické, môžu nám pomôcť rôzne aplikácie na úpravu fotografií. Z množstva dostupných riešení patria medzi najpoužívanejšie aplikácie ako Snapseed, aplikácie od Pixlr, PicsPlay, Aviary alebo populárna Prisma. 

3. Hry

V čakárni u doktora, pri cestovaní či len tak pre zábavu - hry si nájdu vo vašom smartfóne určite svoje miesto. Vybrať si môžete z množstva kategórií zadarmo, alebo si za hru zaplatíte. Je to len na vás. Keď vám však mám nejakú zaujímavú hru poradiť, tak napríklad hru ocenenú Mobile Game of the Year na DICE Awards 2016 - Fallout Shelter. Ak máte radi jednoduché logické hry zabaviť sa môžete aj pri hre Puzzlerama. A pre fanúšikov virtuálnej a rozšírenej reality je tu najdiskutovanejšia hra tohto roka Pokémon GO. 

4. Applock

Aby ste mali svoj smartfón len pre seba zíde sa vám aplikácia, ktorá ochráni vaše súkromné fotografie, videá či účty na sociálnych sieťach. S aplikáciou Applock môžete nielen svoj smarfón zaheslovať, ale zneviditeľníte fotografie či videá, ktoré by vaši kamaráti vidieť nemali. Okrem súborov dokonca môžete zaheslovať aj aplikácie. Môžete tak schovať prístup k svojmu účtu na sociálnej sieti alebo aj sms správam. 

5. ESET

Aby ste si mohli so svojím smartfónom užívať svet internetu bezpečne, nezabudnite na antivírusový softvér. ESET Mobile Security je v základnej verzii dostupný zdarma. Premiová verzia je tiež súčasťou výhodného balíka ESET Family Security Pack. A ak si svoj smartfón našli pod stromčekom aj vaše deti, zíde sa vám šikovný pomocník ESET Parental Control, vďaka ktorému sa stanete partnerom svojich detí pri objavovaní internetu. 

#eset

Priniesol vám Ježiško pod stromček smartfón? Aká bola prvá aplikácia, ktorú ste si doň nainštalovali?