Dnes máme Martina.. u koho z vás prišiel na bielom koni? ❄ ❄ ❄
aj u nas už včera
11. nov 2016
U nas bol tatko tibor na bielom koni 🙂 exmanzel ( martin) je proste nevyliecitelny lenivec 🙂
11. nov 2016
Mne len ten kôň z roboty :D
11. nov 2016
U nas na blate a s dažďom...vrrrr
11. nov 2016
astarte123
autorU nás sa tiež žiadny biely kôň nekoná

11. nov 2016
Rano som auto ometala, teraz uz je ale teplucko a slnecno
11. nov 2016
U nás nič a popravde, ja by som bola najradšej, keby ten biely kôň zdochol. Neznášam zimu😭😭😭
11. nov 2016
BB😉
11. nov 2016
U nas prisiel o den skor 🙂