Este spim 🙂
Ja som asi lenivec, stihla som od siedmej len umyť horu riadu, nakrmiť a "ogabať" malého keďže sa stihol zakakať až za ušami, umyť práčku, dať prať a naraňajkovať saaaa 😀
my mame po ranajkach so synom, hracky poupratovane a idem dohackovat kacicku
ja som bola so synom u kaderničky 🙂
Vsetci naranajkovani, umyti, pozerame rozpravky ❤
navarit kedze vsetci dalsi clenovia este spia😁
ležíme, ale uz nespime. Spime zasadne vtedy, ked mame ist do skolky alebo mame terminy. To ich v spanku obliekam. Teraz už oči rozdžavené. Zaujimaveeeee.
Umytie, naranajkovanie sa, poslať zoznam mužovi smskou čo treba nakúpiť a Čakáme kedy prídu pre nas babka s dedkom a ideme s dcerkou trošku bordelu K nim narobit......
Konečne nebolo treba vstávať ráno do práce, tak pohodička sobotná - raňajky+kávička za mnou. Varenie obedu, upratovanie, pranie predo mnou. A kedže je počasie aké je, tak asi papučová kultúra pri knihe 🙂
Raňajky, kávička, umývačka, MK 🙂
Vyzehlit, postaviť obed
Mame za sebou nakup v potravinavh a ranajky 😉 a mm uz pracuje na domceku 😉
Ranajky , kavicka a a ise sa varit 😊
Rozpravky a kaffé za sebou, teraz idem na zakusky - piect, nie jest 😉
A ja som už v práci... 😉
šikulky ste žienky ... posielam sľúbené ♥

mam s detmi za sebou ranajky, postele popostielane, a teraz si pozrieme spolu nejaku rozpravocku a ja popri tom idem tvorit vianocny zvoncek