U nas aj vikend bol podobný.
24. okt 2016
Preventivkou u zubarky🙂
24. okt 2016
astarte123
autor@floren to musím aj ja absolvovať čo najskôr, ale najprv sa musím odhodlať 😀
24. okt 2016
@astarte123 tak ja mam velmi dobru zubarku,ktorej sa nebojim...dokonca deti od nej nechcu odist z ambulancie

24. okt 2016
Chorobou ☹ ..obe deti aj ja ☹ 🙄 to bude zas týždeň ..
24. okt 2016
astarte123
autor@cucoriedka21 skoré uzdravenie prajem ♥
24. okt 2016
astarte123
autor@floren ja by som sa bála aj tak 😀 chúďa moja doktorka, vždy musí čakať, kým najprv predýcham a potom otvorím ústa... horšie ako pôrod 😀
24. okt 2016
@astarte123 jeeej Ďakujeme :-* 😍 ❤ 😘
24. okt 2016
@astarte123 vies zo zaciatku aj ja,ale teraz uplna pohoda
24. okt 2016
Pracovne, pracovne... akurát na ceste domov, takže už je super ...
24. okt 2016

Presne aj my ..za džbán čaju 😊 Deka a telka