icon

Neznášam túto peňažnú akciu v Slovakia chips. Človek si radšej kúpi balík čipsov ako žreb 😀 😀 😀 Podarilo sa vám už nájsť nejaké bankovky?

avatar

..my sme mali 5 e, ani som nevedela, že sú tam bankovky a ani neverila vlastným očiam 🙂

14. okt 2016
avatar

nedavno tu bol pripsevok,ze vyhrala 5€

14. okt 2016
avatar

aj my sme mali 5€ 🙂

14. okt 2016
avatar

My si robíme domáce ..

14. okt 2016
avatar

@erikaemkina ako si robite domace 😉

14. okt 2016
avatar

@romculiatko zemiaky ošupeme , nakrájame na tenké kolieska a pečieme ako hranolky , len pozor aby sa nezlepili ..

14. okt 2016
avatar

@erikaemkina ale normalne v panvici ci vo fritaku

14. okt 2016
avatar
14. okt 2016
avatar
Komentár bol odstránený
avatar

Ja,ešte keď boli slovenské koruny,som si našla 200 SK

14. okt 2016
avatar

Ja este pamatam ze som nasla zelenu 20 korunacku 😉

14. okt 2016