icon
avatar
astarte123
Správa bola zmenená    12. nov 2016    

Vrátiť sa domov o ôsmej zo "záťahu", to pochopia len mamičky 😀 Som rada, že som si konečne posedela na takej ozajstnej návšteve pri pohári vínka, keď sa o malú starali všetci naokolo a ja som sa ocitla medzi dospelými. Materská nás na chvíľu odstaví medzi plienky a kŕmenie. A hoci je to pre mňa to najkrajšie obdobie, aké som doteraz zažila, dnešné poobede som si naozaj užila. Keďže už od rána rozdávam srdiečka a mám takú dobrú náladu, prihláste sa všetky, ktoré ste si dnes tiež oddýchli alebo takýto oddych už potrebujete ako soľ - dáme si spolu srdiečkové šampanské (keď už máme túto možnosť 😉 ) ♥

avatar

Ja idem rodit o par dni a taky oddych by sa mi veru zisiel....🙂

12. nov 2016
avatar

Ja už by som tiež potrebovala niekde trochu vypadnúť, nie žeby som nemala rada svoje deťúrence, ale od polky septembra stále niečo riešime, raz jedno raz druhé choré, teraz na striedačku do toho ovčie kiahne takže úplne väzenie doma 😝😝 ale verím že prídu aj chvíle,a dni bez chorôb a problémov 🙂

12. nov 2016
avatar

@honeymoo utekaj ku kamarátke kým sa dá 😀 držím palce, nech všetko dobre dopadne, nech ste zdraví a nech máš také úžasné pokojné, spoločenské dieťa ako mám ja 😉

12. nov 2016
avatar

ja uz teraz tiez oddychujem a dufam,ze aj zajtra budem

12. nov 2016
avatar

@luciaholpova ja tiež moju malú zbožňujem, ale niekedy si prosto potrebujem oddýchnuť 🙂 prajem skoré uzdravenie 😘

12. nov 2016
avatar

Ja sa davam dokopy po operacii, tak mamina mi pomaha s malym, verim, ze coskoro budem fit, tak toto je moj akoby oddych

12. nov 2016
avatar

Ja som dnes baby nič nerobilaaaa,len oddychovala.super deň.

12. nov 2016
avatar

@alenka2812 užívaj si, kým sa dá 😉

@snafy aj tebe prajem skoré zotavenie, je super, že máš pri sebe niekoho, kto ti pomôže 😘

@katka79daniel takýchto sobôt môže byť neúrekom 😀

12. nov 2016
avatar

@astarte123 ďakujem 🙂

12. nov 2016
avatar

Ja si teraz oddychujem. Malý u starých rodičov a manžel na nočnej. Po dlhej dobe si užívam voľný večer sama so sebou pred telkou 😊 ....ale je mi za nimi trošku smutno 😉

12. nov 2016
avatar
Komentár bol odstránený
avatar

@astarte123 ďakujem ❤

12. nov 2016
avatar

ha, ja oddychujem kazdu sobotu. zacala som chodit do skoly :D

12. nov 2016
avatar

Dakujem moc za ❤

12. nov 2016
avatar
12. nov 2016
avatar

@astarte123 dakujeem...uz jedneho synceka 3r mam.🙂❤

12. nov 2016
avatar

@astarte123 ďakujem pekne za ❤

12. nov 2016