Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
ataner81
16. jan 2017
99 

Za siedmimi horami alebo ako sa na východe dm drogéria testovala

Kde bolo, tam bolo, v jednom malebnom meste na východe Slovenska žila švárna deva so svojimi tromi piškótkami. Celý rok bola taká dobrá, že jej jedného dňa dobrý kráľ Modrý koník a čarovný víla dm drogéria poslali veľký balík tých najlepších produktov na testovanie.

A tu je príbeh o tom, ako švárna deva testovala a o všetkom recenzie napísala.

Nastal deň „D“ a prišiel dlho očakávaný balíček. Teuško krúžil okolo stola, na ktorom bol vyložený, ako hladný tiger v klietke a čakal na nestrážený moment, kedy sa na neho bude môcť vrhnúť. Balík som ustrážila a s rozbaľovaním počkala na Leušku, ktorá bola ešte v škôlke. Miluje rozbaľovanie, tak prečo jej to nedopriať. No a nemýlila som sa. Radosť bola obrovská a to nie len z rozbaľovania ale aj samotných produktov.

A môžem aj spokojne konštatovať, že u nás bolo plne využité úplne všetko vrátane krabice, tašky a ochranných polystyrénov.

Testovací balíček obsahoval 16 produktov, ktoré som si rozdelila do 5 kategórií- Prvá pomoc, Drahá polovička, Piškotky, Domácnosť a Môj raj

Toto sú moje pozorovania:

1. „Prvá pomoc“

Hygienické vreckovky Soft&Sicher

Veľké balenie hygienických vreckoviek 15x10kusov ma veľmi potešilo v tomto zimnom usoplenom období. Balenie sa dobre otvára, nemusíte trhať obal aby ste sa dostali k jednotlivým balíčkom. Tak isto sa dobre otvárajú aj jednotlivé balíčky. Lepiaca časť, ktorá obal uzatvára aj po niekoľkonásobnom otváraní a zatváraní pevne drží a neodtrhne sa. Vreckovky sú štvorvrstvové, takže vyfúknutý obsah ostáva vo vreckovke a nie na ruke ako to zvyčajne býva pri menej vrstvových.  Vreckovky sú jemné a šetrné k ošúchanému nosu ak máte nádchu. Milo ma prekvapilo vtlačené logo dm na vreckovke. Hygienické vreckovky považujem za nevyhnutnú súčasť každej kabelky. Mám ich vo vreckách bundy či kabáta a pri deťoch mám zásoby aj v kočíku. Použitie je univerzálne, či už na usoplený nos, špinavé rúčky alebo pravidelnú údržbu vozového parku vášho syna.

Veľká spokojnosť, s radosťou ODPORÚČAM

Výhody - veľké balenie, pekný obal, ľahká prístupnosť k balíčkom, kvalitná lepiaca časť                      na uzatváranie otvoreného balíčka, logo na vreckovke, jemnosť a                                            štvorvrstvovosť jednotlivých vreckoviek

Nevýhody - žiadne

Dm Bio Superfood tyčinka Riegel Chia, Kokos, Červený pomaranč

Táto tyčinka ma veľmi potešila. Používam ich ako záchranu ak je deň Blbec, ja musím s deťmi lietať po doktoroch, škôlkach, jasliach, obchodoch a pri chystaní, myslím len na ich desiatu či olovrant a na seba zabudnem. Mám ich v taške v kočíku alebo v kabelke keď ma prepadne hlad a nemám možnosť sa ešte dlho najesť. Ak by išlo len o ďatlovo-ovocnú tyčinku s Chia semiačkami, bolo by to dokonalé. Kokos mi tam už trošku prekážal. Nemám ho rada. Tyčinka bola jemná, mäkká a šťavnatá. Manžel na mňa zazrel keď som ho poprosila o ochutnanie, najstaršia dcérka tiež ohrnula nos, tak mi na testovanie okrem mňa ostal len Teuško. Jedenkrát si odhryzol a tyčinku mi vrátil. Samozrejme tieto tyčinky sú určené dospelým osobám, takže deťom ich nedávať. Išlo len o jednorázový mini pokus. Čo veľmi okrem celkom dobrej chuti oceňujem, je na zadnej strane rozpísané zloženie potraviny.

S produktom som spokojná a aj keď mi chuť 100% nesadla, zjedla by som ju aj druhýkrát a preto ODPORÚČAM

Výhody - mäkká, jemná, šťavnatá a chutná, Bio výrobok, ideálna do kabelky keď vás                           prepadne hlad

Nevýhody - žiadne

2. "Drahá polovička"

Balea MEN sprchovací gel „Natural Escape 3 v 1“ - limitovaná edícia

Môj manžel pracuje ako stavbár. Večne domov chodí zaprášený od sadrokartónu a špinavý od iných stavebných materiálov. Je aj dosť pracovne vyťažený, takže neskoré príchody domov sú samozrejmosťou. Občas je tak unavený, že je schopný akurát sa osprchovať a padnúť do postele. Keďže tento sprchovací gél je zároveň aj šampónom a mydlom na tvár, je tou najlepšou voľbou pre neho, ktorá ako on tvrdí, šetrí mu čas na spánok. Vďaka tomu, že je „3 v 1“  nemusí siahať po ďalších prípravkoch. Sprchovací gél obsahuje výťažky z guarany, ktoré čistia a ošetrujú telo, tvár a vlasy. Hydratačný komplex chráni pokožku pred vysušením. Balenie je 300ml čo je akurátna veľkosť. Sploštený tvar balenia je ideálny aj na cesty lebo v kufri zaberie málo miesta. Veľmi  oceňujem aj vrúbkovanie na stranách, ktoré zabezpečí, že sa vám gél nevyšmykne zo zamydlených rúk. Vôňa je typicky mužská no i napriek tomu jemná. Veľká škoda, že je to len limitovaná edícia.

Obaja s manželom ODPORÚČAME

Výhody -  dobrý tvar balenia vhodný aj na cesty, protišmykové vrúbkovanie, ideálna                            veľkosť, lákavý obal, príjemná vôňa, skvelá cena, 3 v 1

Nevýhody -  limitovaná edícia

Pastilky – limitovaná edícia

Super malé balenie pastiliek na malú mňamku či zlepšenie chuti v ústach vhodné do kabelky. Na obale je škorica, pomaranč a citrón, takže som predpokladala, že pastilky budú škoricové s malou príchuťou citrusov. Trošku som sa mýlila. Viac tam cítiť chuť citrusov a v pozadí po dlhom cmúľaní ucítite škoricu. Chýba slovenský preklad, takže  ujo Google povedal, že pastilky majú oficiálne chuť ovocného punču. Ja som si stihla ukoristiť a ochutnať 3kusy, deti po jednom a zvyšok znárodnil manžel so slovami „To je dobré, to si beriem“.

Takže záver  - chutilo všetkým, za celú rodinu palec hore akurát toho bolo málo pre nás všetkých . ODPORÚČAM

Výhody - krabička vhodná do vrecka či kabelky, skvelá chuť

Nevýhody - žiadna

3. „Piškotky“

Babylove BIO ovocný čaj pre bábätká od 4.mesiacov

Svojim deťom dávam na pitie len čistú vodu. Malou výnimkou je choroba, kedy dávam čaj alebo výlet keď smú aj džús. Malá Eli je zatiaľ ale výhradne len na vodičke,  preto som bola dosť na pochybách či jej dať tento čaj vyskúšať. Dôkladne som si prečítala zloženie, ktoré obsahuje 45% jablká, 43% šípky, 7% mrkva, 4% červená repa a 1% čučoriedky. S potravinami a výživami Babylove mám do teraz veľmi dobré skúsenosti, tak som sa nakoniec rozhodla, že to skúsim. U Elinky som zvyknutá na vypitie maximálne 10-20ml vody naraz a tu som zostala prekvapená, že vypila toho oveľa viac. Žiadne vypľúvanie, žiadne odťahovanie od fľašky, žiadne ksichtíky pri pití, takže je jasné, že chutilo. Čaj som ochutnala aj ja a je jemný, ovocný a chutný.

Osobne si myslím, že pre tak malé deti je najlepšia čistá voda ale ako príležitostné spestrenie pitného režimu je tento čaj dobrou voľbou, takže ODPORÚČAM.

Výhody - dobrá cena, BIO výrobok, lákavý obal, príjemná chuť, slovenský preklad,                              označenie kedy je vhodný tento čaj podávať.

Nevýhody - ak sa podáva raz za čas na spestrenie pitného režimu, tak žiadne.

Detská zubná pasta

Jemná detská zubná pasta vhodná do 6.rokov s príchuťou jahody. Špeciálne vyvinutá pre optimálnu ochranu mliečnych zúbkov proti zubnému kazu Obsahuje fluorid sodný 500ppmF. Obal okamžite zaujal obe moje staršie piškotky a strhol sa menší zápas kto bude oficiálnym majiteľom tejto pasty. Je tam kreslený medvedík s veľkou zubnou kefkou, ktorý priam nabáda aby si detičky vyčistili svoje zúbky práve touto pastou. Pasta vonia po jahodách, teda aby som bola presná, po jahodových cukríkoch  a aj tak chutí. Áno nedalo mi to a musela som ju ochutnať.

Zúbky deťom čistím 2x denne. Na paste je odporúčanie, že do 2rokov čistiť zúbky len 1x denne ale Teuško (rok a 8mesiacov)nemá problém s vypľúvaním zubnej pasty, tak aj napriek obsahu flouridu som odporúčanie obišla a čistila aj jemu 2x denne. Pokiaľ vaše dieťatko nevie ešte pastu vypľúvať, dodržujte odporúčanie. Skutočne stačí len maličké množstvo pasty aby boli zúbky dôkladne vyčistené. Prvé testovanie prebehlo večer. O pol siedmej je ako to s láskou voláme „kŕmenie a očista dravej zvere“. Piškotky sa okúpu, hlavný krmič-babka im dá večeru a po nej nasleduje pesnička „ Šudli, šudli, šudlinky, umývame zubenky“ a čistenie zúbkov. Leuška je bezproblémová ale náš mladý muž Teuško nie vždy má náladu na danú procedúru, tak občas zápasíme. Ako náhle ale videl, že je pripravená mackova pasta, čistenie sa obišlo bez cirkusov a krásne otvoril ústa. Po mojom čistení každý z nich dostane svoju kefku do rúčky a dočistia si zúbky ešte sami. No a tu nastal menší problém. Tá pasta je tak dobrá, že obaja pýtali ďalšiu dávku a ďalšiu a obaja odmietli pastu vypľuť.

Pokiaľ ste ochotní donekonečna(pasta je veká až 100ml)vysvetľovať deťom, že aj keď to chutí ako jahodový cukrík, tak to cukrík nie je a treba to vypľuť, tak túto zubnú pastu ODPORÚČAM

Výhody - lákavý obal, veľké balenie, skvelá cena, príjemná vôňa a chuť

Nevýhody - žiadne

4. „Domácnosť“

Profissimo vonný set jablko škorica

Pre wellness atmosféru a príjemnú vôňu s ratanovými tyčinkami. Obal jasne hovorí o aký produkt ide a s obrázku je jasná aj vôňa. Na zadnej strane je slovenský preklad s návodom na použitie. Čo ma ale zaskočilo je popis sľubujúci letno-ovocnú vôňu. Mne kombinácia jablko - škorica evokuje Vianoce a vôbec mi nepríde letná. Po otvorení a ovoňaní sa môj prvotný dojem potvrdil. Vôňa je jemná, na vonný set až priveľmi. Dokonca aj napriek použitiu všetkých tyčiniek (8 kusov) som ju cítila len v tesnej blízkosti. V popise je aj uvedené, že je možné použiť náplň aj do vonných lámp a váz. Snáď potom by bola táto vôňa intenzívnejšia. Pre mňa je tento produkt nemastný –neslaný.

Na vyskúšanie fajn ale sama od seba si ho viackrát nekúpim - NEODPORÚČAM

Výhody - kto nemá rád silné vône, príde si na svoje.

Nevýhody - pre mňa slabá intenzita, vôňa vhodná akurát na Vianoce na dotvorenie                                 atmosféry.

Denkmit ošetrujúci sprej na nábytok

Vďaka antistatickému zloženiu čistí, ošetruje a chráni drevené, plastové a sklenené povrchy a chráni pred opätovným ukladaním prachu. Hlavne tej poslednej časti neverím, tak musím vyskúšať. Starostlivo som 4dni zbierala prach na nábytku a pred použitím prostriedku, som do neho vtlačila synovu rúčku aby bolo jasne viditeľné koľko prachu tam je. Sprej po nastriekaní trošku pení ale pena sa hneď stratí. Nábytok okamžite získa lesk a vyzerá fantasticky. Zatiaľ veľká spokojnosť keďže mi aj vôňa sadla. Na druhý deň som išla stôl skontrolovať a žiadne veľké zabránenie ukladaniu prachu sa nekonalo. Ak máte overený sprej na nábytok, tak ho nemeňte. Ak hľadáte niečo celkom dobré a zároveň lacné, kúpte si tento výrobok. Obal je pekný, taký klasický a typický pre tento druh, balenie je veľké 400ml. Ľahko sa nanáša, príjemne vonia, krátkodobý účinok je dobrý.

Záver-nemôžem ani odporúčať ani neodporúčať

Výhody - prijateľná cena, príjemná vôňa, ľahká aplikácia, dobrý krátkodobý účinok.

Nevýhody - nechráni pred opätovným ukladaním prachu.

Prostriedok na umývanie riadu rozmarín&mäta

Tento prostriedok ma v prvom rade zaujal svojou pre mňa absolútne dokonalou vôňou. Kombinácia mäty a rozmarínu je veľmi netradičná no perfektne  k sebe ladí. Vonia riad, voňajú mi ruky a prevonia aj celú kuchyňu. Balenie je veľké 450ml a fľaša sa v ruke dobre drží.Oceňujem aj priesvitné balenie, takže vidíte koľko toho ešte máte a kedy treba kúpiť nový prostriedok. Vrchnák sa ľahko otvára a zatvára len dvoma prstami. Skutočne stačí malé množstvo na umytie mastného riadu čo znamená, že balenie dlho vydrží. Za veľkú výhodu považujem aj to, že prostriedok veľmi nepení takže nespotrebujete hektolitre vody na zmytie peny z riadu. Keďže pri piatich členoch rodiny je u nás riadu ako v závodnej jedálni, preto tiež oceňujem, že tento prostriedok nevysušuje moje ruky. Je dermatologicky testovaný. A obrovské plus za mňa získava, že výrobky Denkmit ponúkajú väčšiu bezpečnosť pre deti. Vďaka veľmi horkastej zložke Bitrex sa môže zabrániť náhodnému ochutnávaniu výrobkov.

Skutočne môžem tento výrobok len a len ODPORÚČAŤ.

Výhody - dokonalá vôňa, veľké balenie, v ruke sa dobre drží, ľahko sa otvára a zatvára,                       obal je priesvitný, takže vidíte koľko toho ešte máte a kedy treba kúpiť nový                         prostriedok, prijateľná cena, nepení, stačí malé množstvo na umytie riadu

Nevýhody - žiadna

5. „Môj raj“

Žihavový čas s citrónovou trávou

I napriek tomu, že na čaji nie je slovenský preklad,  nie je problém uhádnuť o aký druh ide. Milujem bylinkové čaje, tak toto bola moja prvá voľba pri testovaní. Balenie obsahuje 20kusov sáčkov. Po rozbalení vám do nosa okamžite udrie príjemná žihľavová vôňa. Čaj sa zalieva horúcou vodou a odporúčanie je lúhovať  5-8minút. Pri žihľavových čajoch som zvyknutá, že ak sa táto doba prešvihne, čaj je prisilný, horký a nechutný. Zaliala som si teda čaj a očkom sledovala hodiny kedy vybrať sáčok. Lenže mama mieni, Teo mení. Nastal vážny problém „BA“ v plienke a potom som musela súrne riešiť zaseknuté autíčko a už sa čas na lúhovanie pretiahol na zhruba 10 minút. Priznávam, že som už stála nad dresom pripravená čaj vyliať ale ako správny testovací maniak, som mu dala nakoniec ešte šancu. Dobre som spravila. Vynikajúca jemná chuť žihľavy obohatená o jemný nádych citrónu ma veľmi potešila.  Je chutný, jemný a nádherne vonia. Čas lúhovania by sa ale mal riadne dodržiavať lebo iba tak získate bezpečnú potravinu! Na druhý pokus som už postup prípravy dodržala a chuť bola samozrejme  ešte lahodnejšia.

Pre všetky milovníčky čajov tento produkt ODPORÚČAM všetkými dvadsiatimi

Výhody -  fantastická chuť, prijateľná cena, BIO výrobok.

Nevýhody -  v podstate žiadne lebo z obrázka je jasné o aký druh čaju ide ale i napriek

                       tomu by som ocenila slovenský preklad lebo tento čaj je obohatený ešte                                ďalšiu príchuť čo sa bez znalosti nemeckého jazyka nedozviem.

Sprchovací krémový gél „Sweet Wonderland“ - limitovaná edícia

Balenie je celé ružové s kvetinkami, takže jasne hovorí, že je určené pre ženy. Ružová nie je moja farba a ani kvetinové vône nemám rada, takže sama od seba by som si tento produkt nekúpila a v obchode by som ho ignorovala. Sprchovací gél bol ale v balíku a ja som tu od toho aby som testovala, tak žiadne ohŕňanie nosom nesmie byť. Musím s rukou na srdci priznať, že s akou nevoľou som sa začala umývať, tak s veľkou spokojnosťou som sprchovanie končila. Tu sa potvrdilo, že nesúď vec podľa obalu.  Cítiť ruže a vanilku ako sľubuje obal ale vôňa vôbec nie je až taká sladká a ťažká ako som na začiatku usudzovala. Je príjemná, jemná a nevtieravá, napriek tomu prevoňala celú kúpeľňu a samozrejme aj mňa. Sprchovací gél vďaka krémovému zloženiu pokožku nevysušuje, tak ak vám neostane čas na telové mlieko, vôbec to nevadí. Pokožka ostane hydratovaná.  Stačí malé množstvo a umyjete celé telo .Balenie je veľké 300ml a má dokonalý tvar vhodný nie len do ruky ale aj do kufra na cesty. Jediné čo mi tam chýba, sú protišmykové strany ako majú mužské balenia sprchovacích gélov.

Ako som už písala, kvetinové vône  nie sú tak celkom moja šálka kávy ale značka Balea ponúka veľmi veľa produktov, takže nie je problém aby si každý vybral presne to, čo mu vyhovuje. ODPORÚČAM

Výhody - skvelá cena, krémové zloženie, hydratačný účinok, stačí malé množstvo na                            umytie, neprehliadnutený obal.

Nevýhody - ľahko sa vyšmykne z namydlenej  ruky, chýbajú mi tam protišmykové strany.

Tekuté krémové mydlo „Sweet  Wonderland“ – limitovaná edícia

Tekuté mydlo rozmazná vaše zmysly sladkou vôňou vanilky a ruže. Ošetrujúce zloženie s hydratujúcimi zložkami zachová prirodzenú rovnováhu vašej pokožky. Tekuté mydlo je vo veľkom 500ml balení. Obal je ružový s kvetinkami a vanilkou čo jasne naznačuje, že je určený pre ženy. Vôňa je jemná, kvetinová, nevtieravá. Veľkosť dávky je pre mňa ideálna. Ruky po umytí ostávajú hebké a hydratované. Ak ste sa zamilovali do tejto limitovanej edície, máte možnosť si k tekutému mydlu kúpiť aj sprchovací krémový gél. Vôňa nie je podľa môjho gusta ale je to len môj osobný problém a produktov Balea je veľké množstvo, takže každý si vie nájsť to, čo jemu vyhovuje.

Odhliadnuc od toho, že mi vôňa nesadla, určite ODPORÚČAM.

Výhody - veľké balenie, skvelá cena, neprehliadnuteľný obal, ideálna veľkosť jednej                           dávky, krémové zloženie, hydratačný účinok

Nevýhody - žiadne

Balea soľ do kúpeľa „Lotosový sen“

V prvom momente keď som vzala krabičku do ruky, som nemala najmenšiu šajnu čo to vlastne je. Po nemecky neviem a tak som zo slova „badesalz“ len hádala, že to asi bude soľ do kúpeľa. Našťastie DM drogéria si dala záležať aj na zákazníkoch nemeckého jazyka neznalých a zabezpečila preklad. Obal a samotná soľ je v krásnej farbe morskej peny-modrozelená, pre mňa veľké lákadlo. Balenie je malé 80g no i napriek tomu vystačí na niekoľko kúpeľov. Za mňa je to veľká výhoda pretože nie každému sadne určitý druh vône či konkrétnej soli do kúpeľa a kúpiť zbytočne veľké balenie, ktoré po pár použitiach skončí v koši je veľká škoda. Kto si túto soľ zamiluje, kúpi si ďalšiu. Kto nie, vie bez vyhadzovania prejsť na iný druh výrobku(samozrejme značky dm lebo tá je bezkonkurenčná). Soľ som hneď otvorila a snažila sa sama prísť na to o akú vôňu ide. Príjemná, jemno kvetinová, nie sladká. Sadla mi. Cítila som jazmín a ruže. Nemýlila som sa. Je to soľ s vôňou jazmínu a ylang-ylang, lotosovým extraktom a zvodnými lupeňmi ruží. Na kúpeľňové seansy nemám pri troch deťoch čas ale raz za čas si takýto druh relaxu doprajem.

S touto mne na mieru šitou vonnou soľou som si kúpeľ skutočne vychutnala. ODPORÚČAM všetkými dvadsiatimi.

Výhody - dokonalá vôňa, malé balenie, stačí malé množstvo soli pre dokonalý zážitok.

Nevýhody - žiadna.

Teda jedna mini nevýhoda tu je. Musím šlapať do obchodu pre ďalšiu.

Balea pena do kúpeľa „Perlový zázrak“

Pena s vôňou ruží fialiek s extraktom z perál sľubuje jedinečný zážitok z kúpania a ja musím len súhlasiť. Vôňa je jedinečná a stačí malé množstvo, ani nie polovica vrchnáka a máte vaňu plnú peny. Už sa stačí len do nej ponoriť a relaxovať. Balenie je veľké 500ml, obal lákavý no nevtieravý, obsahuje Care Complex a ošetrujúce zloženie dodá pokožke jedinečnú jemnosť. Kiežby bolo viac času a ja by som si tento skvelý kúpeľ mohla dopriať častejšie.

Určite ODPORÚČAM a to všetkými dvadsiatimi.

Výhody - veľké balenie, nádherná vôňa, krémovitosť , ošetrujúce zloženie, ktoré dodá                         pokožke jemnosť, malé množstvo = veľa peny.

Nevýhody - žiadna

Balea Deo telový sprej „Magic Fairytale“ – limitovaná edícia

24 hodinová deo ochrana s vôňou malín a magnólie bez obsahu chlórhydrátu hliníka. Sprej môžete použiť na oblasť podpazušia ale taktiež nastriekať na celú pokožku tela. Obal je ružový , kvetinový, doslova hovorí „som stvorený pre teba kráska, kúp si ma“

Musím ale úprimne priznať, že toto je produkt, ktorý v každej drogérii obchádzam. Používam guľôčkový deodorant a parfum, takže aj tento sprej vo mne vzbudzoval nedôveru. No pustila som sa do testovania, veď predsa nemôžem urobiť záver, bez toho aby som konkrétny produkt poznala a vyskúšala. Po rannej sprche namiesto klasického deodorantu som si nastriekala tento Balea deo - telový sprej do podpazušia Vôňa je na mňa prisladká a priťažká. Veľmi na môj vkus cítiť maliny a magnólie. Skrátka tento konkrétny sprej s touto vôňou mne osobne nesadol. Ale to je len môj názor na sprej Magic Fairytale. Milovníčky sladkých vôní si určite prídu a svoje. Odhliadnuc od vône ako deodorant svoj účinok splnil. Nepotila som sa a aj na konci dňa som sprej stále cítila.

Vôňu nie ale celkovo produkt ODPORÚČAM

Výhody - 2 v 1, je to aj deodorant aj telový sprej, pekný obal, zmestí sa do kabelky.

Nevýhody - žiadne. To, že mi tento konkrétny sprej nevoňal je môj problém. Vyriešiť sa                          to dá kúpou iného deo telového spreja, ktorý mi sadne a bude mne osobne                          voňať. V dm je výber skutočne široký a každý si nájde to svoje.

Balea Beauty Efect nočné sérum s peelingovým efektom

Produkt ako stvorený na otestovanie mojej zrelej pleti. Mám 35 rokov a ani prebdené noci mi nepridávajú na kráse, tak na pleťové krémy mám dosť veľké nároky. Doba jedného týždňa testovania je na definitívny záver trošku prikrátka ale čo to napovie o celkovej kvalite.

Balenie je malé 30ml ale stačí len maličké množstvo, ktoré sa nanesie na čistú pleť s vynechaním oblastí očí ako klasický krém. Pri slove „peeling“ som očakávala v sére malé čiastočky ale je to len priehľadný gél. Po dôkladnejšom preštudovaní som zbadala slovo MICRO pred „peeling efekt“ a hneď mi bolo jasné prečo tam žiadne viditeľné čiastočky nie sú.

Ľahko sa nanáša, hneď sa vpije a pokožka ostáva matná. Po chvíľke cítiť akoby jemné pnutie.Za tú krátku dobu testovania som si tento produkt zamilovala. Nie je to plastická chirurgia, takže žiadne veľké zázraky sa nekonali ale skutočne musím skonštatovať, že. ráno vyzerá pleť sviežejšia a vypnutá.

Jednoznačne bez najmenších výhrad ODPORÚČAM

Výhody -  stačí malé množstvo, do pokožky sa hneď vpije a tak neostáva mastná, ľahko sa nanáša a obrovské plus-ráno je pleť svieža a vypnutá, skvelá cena.

Nevýhody - žiadna.

Niektoré produkty ma natoľko zaujali, že som si spravila malý výlet do dm drogérie a poobzerala sa po tom, čo by mne osobne vyhovovalo na 100% a čo to som pokúpila na súkromné testovanie

Moje ODPORÚČANIA z produktov, ktoré v balíčku neboli

Spomínané tekuté krémové mydlo „Sweet Wonderland“ ma očarilo veľkým balením, krémovitosťou a hydratačným účinkom. Samozrejme nesmiem opomenúť aj cenu. Určite vymením svoju zaužívanú značku za Balea.. Mne táto vôňa nesadla lebo mám rada skôr tie ovocné ako kvetinové a tak som si v drogérii vyhliadla mydlo Papaya&Buttermilch, ktoré pre milovníčky ovocných vôní odporúčam.

Telový sprej som do teraz nepoužívala ale Balea Deo „Magic Fairytale“ ma presvedčil, že môžem klasický deodorant vymeniť aj za Deo sprej. Pracujem na 12hodinové smeny a na ich konci potrebujem malé osvieženie na cestu domov  kým sa dostanem do sprchy. Spácham malú základnú hygienu a nastriekam si podpazušie sprejovým deodorantom, ktorý mi hneď dodá pocit sviežosti. Vôňa „Magic Fairytale“ je prisladká a priťažká, tak som si vyhliadla Balea Sensitive bez alkoholu. Je jemnučký, nedráždi podpazušie a neprebije váš parfum. Určite si ho pred nástupom do práce kúpim.

Už som spomínala svoj vzťah ku kvetinovým vôňam, tak som sa vybláznila na tých ovocných a spravila zásoby sprchovacích gélov podľa svojho gusta. Výber je bohatý a obmedzila ma len veľkosť peňaženky. Som maniak a tieto „sprcháče“ milujem.

Dm Bio Superfood tyčinka ma svojou šťavnatosťou a jemnosťou skutočne dostala. Chia, Kokos, Červený pomaranč je síce fajn kombinácia ale ja jednoznačne odporúčam príchuť Goji a Višňa. Kyselkavá, osviežujúca a zdravá. Delikatesa, ktorá má už svoje miesto v mojej kabelke a taške na kočíku.

K nočnému séru neodmysliteľne patrí aj denný krém a keďže nie som zástanca miešania rôznych značiek, kúpila som si Balea Vital denný krém pre zrelú pleť s OF15 s elastonylonom a argánovým olejom. Kyselina hyalúronová a argánový olej pomáhajú udržať hydratáciu pleti v prirodzenej rovnováhe. Elastynol podporuje regeneráciu pleti, vypína ju a zlepšuje elasticitu pokožky. OF 15 pomáha predchádzať predčasnému starnutiu pleti, ktorá je podmienečná slnečným žiarením. Balenie je 50ml v príťažlivej krabičke so slovenským prekladom, takže nekupujete mačku vo vreci. Krém nádherne vonia a ľahko sa nanáša. Pokožka ostáva po nanesení trošku mastná ale nie dlho Skutočne som nesmierne spokojná ako s nočným sérom, tak aj denným krémom a mením zaužívanú značku za Balea. Odporúčam všetkými dvadsiatimi. 

Okrem odporúčania zubnej  pasty Dontodent pre deti si dovolím odporučiť aj krásnu detskú zubnú kefku rovnakej značky s postavičkami. Veľkosť čistiacej plochy je ideálna do malej pusy a rozloženie štetiniek zabezpečí dôkladné umytie každého zúbka.  Leuška si vybrala včielku Máju ale pre malé princezničky je aj kefka s princeznou či pre fešákov kefka s vtáčikom. Upúta deti a tie sa s radosťou vrhnú na čistenie svojich zúbkov.

Prešli skvelé dva týždne a moje testovanie s dm končí. Veľká škoda, lebo to bolo vážne super.

Na záver sa chcem veľmi pekne poďakovať  dm  drogérii a tímu Modrého koníka , že si ma vybral na testovanie produktov. Ako žena milujem drogériu. Všetky tie šampóny, krémy, mydlá, parfumy a kozmetické prípravky ma dostávajú na vrchol blaha. A ako matka riešim drogériu aj pre moje tri piškotky a domácnosť. Mám svoje zaužívané a odskúšané veci, ktoré viac menej fungujú, no keďže rada experimentujem, toto bola pre mňa obrovská príležitosť vyskúšať na sebe, domácnosti či na deťoch niečo nové čo môžem ďalej odporučiť aj druhým mamičkám.

V predajniach dm drogérie sa cítim ako doma. Všade je čisto, všetko je pekne poukladané, tovar vždy doplnený, produkty sú dobre označené, takže nie je problém sa tam orientovať. Musím pochváliť aj personál. „Dobrý deň, dovidenia, nech sa páči, s čím Vám môžem pomôcť?....“ Úplne normálne slová, ktoré ale so zákazníkom robia zázraky. Nikto predsa nechce chodiť do obchodu kde sú predavačky uhundrané, zamračené a už len pohľad na ne vo vás vzbudzuje dojem, že ich svojimi otázkami a požiadavkami budete strašne obťažovať. Toto  našťastie v dm nepoznám. Je to proste moja srdcová záležitosť po všetkých stránkach.

Takže ešte raz odo mňa a mojej rodinky jedno veľké ĎAKUJEM.

Všetky tri piškotky sladko spinkajú, a tak si švárna deva ide dať relaxačný kúpeľ.

Zazvonil zvonec a dm testovaniu je koniec.

#test_dm8