icon

Prosím máte niekto skúsenosť s proteínom, prip. L carnitinom,že by pomohli pri chudnutí? Cvičím 2x do týždňa, ostatné dni iba bežný pohyb... ak máte niekto konkrétne skúsenosti aj s konkrétnou značkou budem rada. 🙂

avatar

Ja vsetky tieto veci, okrem ineho, nakupujem z Vilgain. Jediny protein, z ktoreho ma nenatahuje 😆

Včera o 06:43