Ach jo, tieto soboty... vrrr... nemám ich rada... drobček spinká, chalani sa hrajú a mne sa nič nechce 😈
Ja ich tiež nemusím lebo musím upratovať dnes svieti slniečko mala by som okná umyť ale ani za nič sa mi nechce
22. okt 2016
@babatko88 tak ta mladšia má mesiac tak ešte som nenasla systém lebo v spánku sa mi striedajú fakt že raz za týždeň sa mi stane že zaspia obaja a ja mam 30 minút a vtedy neviem čo skôr či sa umyť a ucesat alebo upratovať alebo jest robiť alebo vyložiť nohy a oddýchnuť pri káve no fakt neviem
22. okt 2016
kirinkira@ ďakujem u cudzich mi vždy chutí lepšie káva,neviem prečo a kolacom nepohrdnem žiadnym.
24. okt 2016
A ja mávam muža doma len víkendy aj to je niekedy u rodicov alebo u kolegov a maká.
24. okt 2016
Nie si sama,mne deti nespia ale najradsej spala by som ja.🙂