Kočky Prosím vás ako sa robí domáci jogurt bez jogurtovaca? A aký jogurt mám pridať do mlieka?
A rúru len vyhriatej či nechať zapnutu na malo stupňov? A prosím ťa ak si robila vieš mi povedať značku aký si dávala? Pôjdem zajtra do obchodu ale aj S malým A pri ňom nebudem mať čas kúkat po nich. ..Zvolenský by mohol byť? Nie som si istá tými kultúrami. ..
@titkovamiriam
@babeinka jasne zvolensky biely smotanovy alebo banovecky,a ruru davam na 50st ale ak kuris kludne to šupni pod radiator za 8h mas jogurt hotový
@titkovamiriam no super zajtra hneď idem skúsiť Ďakujem 😉
@titkovamiriam o
@babeinka napis ako sa podaril
@titkovamiriam výborný je 🙂 Ďakujem za rady ozaj je dobrý 🙂 už mi len jedna fľaša ostala A to som ho včera ráno mala hotový
@titkovamiriam
v rure alebo pod radiatorom/ked sa kuri/ a jogurt najlepsie smotanovy so zivymi kulturami