icon

Ja som bola v tom, že poletíme, poletíme... s vecami aj so psom.... Ale... Môžem byť v kľude , keď mu muž dovolí spať na jeho nových Converse 😎😎😎😂😂😂😂😀
Ináč, Labko 🐾, je úplne ukážkový 🙂🤗

avatar

Uzasny je🙂

22. máj 2018
avatar
babenqa
autor

@saemi vďaka 🐾❤️

22. máj 2018
avatar

Krasny 😍

22. máj 2018
avatar
babenqa
autor

@radka1231 vďaka, máme z neho radosť 🙃

22. máj 2018
avatar

Zlatunky havko😉

23. máj 2018
avatar

Kraasnunkyy ťuťko😘on si osvojil topanocky gazdu...velmi zlaty

sticker
23. máj 2018
avatar

Nadherny havinko💖💖

23. máj 2018
avatar

je nádherný.😍

23. máj 2018