babls5
12. jún 2017
Pre nášho Tobiaska❤
Pekný dnik, prosím vás aká je značka toho modrého kociarika, je úžasný 🙂 ...
13. jún 2017
babls5
autor@ciapockapsk tako jumper 4 😊
13. jún 2017
ďakujeeem si zlatá
13. jún 2017
videla si ho aj na živo? Poprosím kde 🙂
13. jún 2017
Aj ja.som ho mala vybrany, že si ho kúpime,len sivocervenej farby... Keď sme prišli do predajne,tak ho tam nemali a že.sa čaká aj 3 mesiace
26. júl 2017
Kým dôjde,keď si ho objedas... A ja som mala necelý mesiac do termínu 😂 Ale.aj predavacky hovorili, či som si.ho niekde skúšala, že je strašne ťažký...Ale.ktovir,možnože by sme ho vzali, keby tam bol... Nakoniec sme vzali Bexu ultra 2017 🙂
26. júl 2017
Tak bude chlapček? Gratulujem ;) ja stále neviem 🙂
31. júl 2017
oooch, waau nádherné 🙂
7. jan 2018
Ja to mam, je super. Už druhy syn sa v ňom hupe
13. mar 2018
babls5
autor@krasavica12 anoo ?super som nanho zvedavá
13. mar 2018





































































Krásny 😊