Taak a maminka sa činila 👶 oprate vyzehlene
Stále to máš tak pekne uložené? 🙂 ja som si zo začiatku dávala veľmi záležať, všetko pekne na vešiakoch vyžehlene... Teraz si nájdem na to čas raz za týždeň a veci mu obliekam stále rovnaké pomaly zo sušiaka odrazu 😂
19. júl 2018

ja mam tiez takto uz poskladane:D,,pozeram si tvoj album a sme fakt rovnake:DD