icon

Babeny ..kto mate doma aroniu...mam uzasny recept od babky....traduje sa uz tolko rokov....na liker z aronie...
My si na zmrzlinu tolko ulievame ze sa vnej doslova topi...chcete recept niekto??? Ja dnes idem variť

avatar

Podelis sa?

28. aug 2024
avatar
28. aug 2024
avatar

Aronia je TOP

28. aug 2024
avatar

Aj ja poprosím recept ... Dakujem

28. aug 2024
avatar

Skusim tiez dakujem

28. aug 2024
avatar

Môžem tiez poprosiť? Ďakujem

28. aug 2024
avatar

Aj ja chcem. Ďakujem

28. aug 2024
avatar

Poprosim aj ja 🙂

28. aug 2024
avatar

Aj ja poprosim

28. aug 2024
avatar
babls5
autor

Neobanujete ...jednoduche a vynikajuce...kavu kto aku ma rad ja davam.nesku zaliatu

28. aug 2024
avatar

@babls5 dakujem🙏

28. aug 2024
avatar

@babls5 Ďakujem ❤️

28. aug 2024