Babeny ..kto mate doma aroniu...mam uzasny recept od babky....traduje sa uz tolko rokov....na liker z aronie...
My si na zmrzlinu tolko ulievame ze sa vnej doslova topi...chcete recept niekto??? Ja dnes idem variť
Jasne
28. aug 2024
Aronia je TOP
28. aug 2024
Aj ja poprosím recept ... Dakujem
28. aug 2024
Skusim tiez dakujem
28. aug 2024
Môžem tiez poprosiť? Ďakujem
28. aug 2024
Aj ja chcem. Ďakujem
28. aug 2024
Poprosim aj ja 🙂
28. aug 2024
Aj ja poprosim
28. aug 2024
babls5
autorNeobanujete ...jednoduche a vynikajuce...kavu kto aku ma rad ja davam.nesku zaliatu
28. aug 2024

Podelis sa?