Prosím vás nejaku recenziu a teplovzdusnu fritezu.?
@babouka23 ak mas teplovzdusnu ruru,mas to take isté
3. feb 2020
Mám a som spokojna mamina si kúpila na Slovensku tu dolisimo či ako sa to volá a vyzerá rovnako dobre ako moja ktorú som kupovala vo Švajčiarsku .moja ma len digitálne ovládanie ,mamina tu jej ovláda manuálne
3. feb 2020

My máme a sme veľmi spokojný 😊