icon

Prosím vás nejaku recenziu a teplovzdusnu fritezu.?

avatar

My máme a sme veľmi spokojný 😊

3. feb 2020
avatar

@edi1234 prosím a akú značku a typ

3. feb 2020
avatar

@babouka23 ak mas teplovzdusnu ruru,mas to take isté

3. feb 2020
avatar

@babouka23 ja mam LIDL značku, silvercrest

3. feb 2020
avatar

Mám a som spokojna mamina si kúpila na Slovensku tu dolisimo či ako sa to volá a vyzerá rovnako dobre ako moja ktorú som kupovala vo Švajčiarsku .moja ma len digitálne ovládanie ,mamina tu jej ovláda manuálne

3. feb 2020