Odkiaľ máte bundičkyy? Obaja, si krásne ☺
10. okt 2018
*sú
10. okt 2018
Horcicova je uz viac sezon in...len skoda ze mne vobec nesvedci.😒
10. okt 2018
Aj minulu, aj predminulu...😉
10. okt 2018
Veru už asi 4 sezónu je in...my nič "horcicove" nemáme, lebo mne sa zdá ako špinavá alebo zafarbená praním žltá farba...nuž každý máme iný vkus.
10. okt 2018
Pridám sa odkiaľ?
10. okt 2018
babymarket_sk
autor@gulka2010
@thalia0000
Dievčatá, to je foto s instagramu, takže netuším odkiaľ.
@maccaya
@raduska12
ani mne nepristane, ale veľmi sa mi páči
Peťa
10. okt 2018

Horcicová je top.