icon
1 / 1
avatar

Horcicová je top.

10. okt 2018
avatar

Odkiaľ máte bundičkyy? Obaja, si krásne ☺

10. okt 2018
avatar
10. okt 2018
avatar

Horcicova je uz viac sezon in...len skoda ze mne vobec nesvedci.😒

10. okt 2018
avatar

Aj minulu, aj predminulu...😉

10. okt 2018
avatar

@maccaya ani mne 🙈 toľko rôznych kúskov som skusila a nič.. ale teda mne celkovo nejdú moc farby... skôr zemite mi idú...aj po tirkysovej som túžila a som v tom taká čudná 😂

10. okt 2018
avatar

Veru už asi 4 sezónu je in...my nič "horcicove" nemáme, lebo mne sa zdá ako špinavá alebo zafarbená praním žltá farba...nuž každý máme iný vkus.

10. okt 2018
avatar

@raduska12 Mne sa velmi paci...tiez som si uz vela krat skusala nieco hrocicove ale ked sa zbadam tak uplne viem ze si to nemozem kupit...a ani cierna mi vobec nesvedci...hrozna som v tych dvoch farbach...

10. okt 2018
avatar

Pridám sa odkiaľ?

10. okt 2018
avatar

@gulka2010
@thalia0000
Dievčatá, to je foto s instagramu, takže netuším odkiaľ.

@maccaya
@raduska12
ani mne nepristane, ale veľmi sa mi páči

Peťa

10. okt 2018