
1 / 1
:):)
bahara
autorNo? cheche..od začiatku nám chutí papkať..🙂🙂 zatiaľ ani jedna nevoľnosť..sa to lepí na mňa haha
27. dec 2010
no pekne, ja mam take v 31tt a uz mam dost , ledva fucim 🙂 Nemas tam nahodou dve? 🙂
27. dec 2010
bahara
autorHaha..tak to ti verím ja tiež nestačím z dychom 🙂 ale na isto je tam jedno 🙂🙂 toľko krát som už mala sono,že by sme druhé vypátrali keby bolo..
27. dec 2010
ja som teraz v 17tt a to som si myslela, že mám veľké brucho 🙂, no vidím, že ani zďaleka sa nechytám 😀
10. jan 2011
mami vsak ja nemam taky kotlicok ani v 21. :D nadherne