Dobry den, prosim Vas viete mi odporucit podla skusenosti nejaku dobru logopedicku v Kosiciach alebo v Trebisove? Dakujem
Ale každému iné vyhovuje...tiez som išla na odporúčanie... Mňa nepresvedčila.. Posun žiaden.. Ak som chcela prísť častejšie pýtala 20 eur.. Radšej nech ma menej pacientov ako veľa a na deti nemá čas ani termin
10. jan 2021
pripnem sa...akurat som citala na fb chvaly na dr. Černú, poliklninika vychod (furča)...budem jej este len volat, ci nas vobec zobere...ale rada si precitam odporucania na dalsie dr., keby nas tato nevzala....
21. jan 2021
V Ke v novej nemocnici je dr. Oříšková. Vrelo odporúčam