icon

Dobry den, prosim Vas viete mi odporucit podla skusenosti nejaku dobru logopedicku v Kosiciach alebo v Trebisove? Dakujem

avatar

V Ke v novej nemocnici je dr. Oříšková. Vrelo odporúčam

10. jan 2021
avatar

@januska20 ja ju neodporúčam... Má veľa a termín raz za mesiac je o ničom... Veľmi sebavedomá doktorka.. K deťom vzťah ziadny

10. jan 2021
avatar

Ale každému iné vyhovuje...tiez som išla na odporúčanie... Mňa nepresvedčila.. Posun žiaden.. Ak som chcela prísť častejšie pýtala 20 eur.. Radšej nech ma menej pacientov ako veľa a na deti nemá čas ani termin

10. jan 2021
avatar

@poleva dobre a teraz odporuč lepšiu logopedičku.
U koho ste nakoniec skončili?

11. jan 2021
avatar

pripnem sa...akurat som citala na fb chvaly na dr. Černú, poliklninika vychod (furča)...budem jej este len volat, ci nas vobec zobere...ale rada si precitam odporucania na dalsie dr., keby nas tato nevzala....

21. jan 2021