Dobry večer potrebujem narychlo radu mam nakysnute cesto v kiske a potrebujem ho uskladnit ,odlozit aby som zajtra pokracovala v siskach neskazi sa mi v vchladnicke ??môžem ho tam dat aj s priklopom?prosim o radu ďakujem veľmi pekne
Ja som davala aj s vrchnakom, neskazi sa, ale kysnutie to uplne nezastavi, trochu sa dvihne. Ale to podla mna nevadi
16. okt 2018
kľudne do chladničky...
16. okt 2018
bambina1
autor@deti95060810 ďakujem
16. okt 2018
Ja tak bezne nechavam pol cesta ked mi ostane. Ono trochu este podkysne a treba ho potom na cca 1h pred dalsou robotou vytiahnut