icon

Dobry večer potrebujem narychlo radu mam nakysnute cesto v kiske a potrebujem ho uskladnit ,odlozit aby som zajtra pokracovala v siskach neskazi sa mi v vchladnicke ??môžem ho tam dat aj s priklopom?prosim o radu ďakujem veľmi pekne

avatar

Ja tak bezne nechavam pol cesta ked mi ostane. Ono trochu este podkysne a treba ho potom na cca 1h pred dalsou robotou vytiahnut

16. okt 2018
avatar

@nen_ka ďakujem veľmi takze mozem aj s priklopom do chladnicky nebude ďalej kysnut alebo sa neskazi ?

16. okt 2018
avatar

Ja som davala aj s vrchnakom, neskazi sa, ale kysnutie to uplne nezastavi, trochu sa dvihne. Ale to podla mna nevadi

16. okt 2018
avatar

kľudne do chladničky...

16. okt 2018
avatar

@nen_ka ďakujem idem skusit ďakujem veľmi pekne za radu.pekný večer prajem

16. okt 2018
avatar

@deti95060810 ďakujem

16. okt 2018