icon

Dnes som skoro po roku znovu vytiahla bicykel 🙂 tak dobre mi to padlo.na zaciatok len 10 km,ale zatial staci 🙂

avatar

Zitra bude svalovica 😉

15. aug 2015
avatar

Že len 10

16. aug 2015